Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zdjęcia do ostatniego filmu Resident Evil rozpoczną się w sierpniu

8 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Miejmy Resident Evil: The Final Chapter z głowy i zacznijmy czekać na płomyczek nadziei w postaci serialu w tym samym uniwersum. Gorszy niż seria Paula W. S. Andersona raczej nie będzie. Choć i tak pewnie nas rozczaruje.

Przeczytaj cały tekst "Zdjęcia do ostatniego filmu Resident Evil rozpoczną się w sierpniu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba już czas, na to, żeby gracze przestali traktować filmy / seriale, niby oparte na grach, tzn. pożyczające tytuły ze znanych gier, jako ich filmowe adaptacje.
Wtedy przestaną narzekać na, delikatnie mówiąc, słabą jakość i daleko odbiegającą fabułę.

To jest po prostu osobna dziedzina rozrywki i tyle.
Filmy nie będą, nigdy, równie mocno ekscytowały graczy, ponieważ są tylko do oglądania i nie ma w nich za grosz interakcji.

Mnie nie dziwią dobre wyniki finansowe produkcji tego typu filmów.
To jest inny odbiorca, inny rodzaj klienta z innymi oczekiwaniami.
Możliwe, że wszyscy gracze są równocześnie "oglądaczami", ale na pewno nie wszyscy "oglądacze" są graczami.
Dlatego większość klientów kin, nigdy nie odbiera filmu jako czegoś, co powinno spełniać ich oczekiwania w porównaniu do gry, bo takiego porównania po prostu nie mają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba zapomniałem dodać, że ja też lubię takie kino, mimo tego, że jestem graczem.
Nie przeszkadza mi to, że większość nazywa je filmami klasy B.
To jest tylko rozrywka, mają być lekkie, łatwe i przyjemne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno sobie wyobrazić aby szóstka mogła być gorsza od piątki, ale z drugiej strony to samo myślałem po czwartej części, heh. Pierwszy film był dobry ale później seria zaczęła się staczać :(. Szkoda ale i tak się zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie tylko dwa pierwsze filmy trzymały poziom. Potem to już dno, muł i wodorosty :P I to nawet nie chodzi mi o niezgodność z growymi korzeniami. Te filmy są po prostu kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do kina na to nie pójdę, ale nie dlatego, że słabo oceniam takie kino, tylko w ogóle do kina nie chodzę.
Będzie w HBO to się zobaczy, jak wszystko inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować