Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obcy: Izolacja wystraszył ponad milion graczy

15 postów w tym temacie

Otworzyli portfele? Tak nieśmiało przypomnę, że ta gra nie wyszła na jedną platformę, tylko na pięć. W tym kontekście ten ponad milion w 3 miesiące to raczej oznaka, że ludzie bardzo nieufnie do gry podeszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mam przekonania do tego że Marins oraz Izolacaja są kierowane do tej samej grupy odbiorców. Znaczy oba są FPP i korzystają z tej samej licencji, ale jeden to typowy shooter ( Marins ) a drugi to horror ( Izolacja ). Myślę że ten pierwszy typ rozgrywki ma większą ilość fanów niż ten drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straszy czy nie, to kwestia mocno indywidualna, w końcu jak ktoś obraca się w ramach gatunku od dłuższego czasu, to psychikę ma odpowiednio zrytą, więc nic dziwnego, że nie tak łatwo go zaskoczyć czy przerazić. Znam takich którzy jak już się skuszą na podobne produkcje, to tylko jak jest jasno, ktoś w domu i najlepiej z przerwami. Słuchawki, ciemna noc, cisza, spokój i dobra atmosfera, oferują zupełnie odmienne przeżycia.

Gra nie była zła, mogła być lepsza, ale i tak pozytywnie zaskoczyła większość grających. Właśnie to się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra ideał. Nie pamiętam kiedy ostatnio do tego stopnia udało mi się wsiąknąć w to, co dzieje się na ekranie. Jak ktoś jeszcze nie miał styczności z produktem - grać tylko na wysokich poziomach trudności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że ledwie milion graczy był w stanie poznać się na prawdziwej sztuce i dał szansę temu bezsprzecznie najlepszemu tytułowi minionego roku. Z drugiej strony, gdyby wszyscy mieli gust, to przecież nie żylibyśmy w świecie tandety i plastiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że zaliczam się do tego miliona. Dawno nie grałem w coś tak cholernie wciągającego, gdzie w ostatnim czasie nie potrafię przełamać się do gier ponad dziesięcio godzinnych, ta zabrała mi prawie trzydzieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Może kiedyś dołączę do tego miliona. Gra wygląda bardzo fajnie.
Niczym nie ryzykujesz. Jak podobał ci się bioshock to tu masz dorosłą wersję tej gry. Oczywiście jak napisał mój przedmówca obowiązkowo grać na wysokich poziomach trudności, które podczas gry można zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dla mnie gra ideał. Nie pamiętam kiedy ostatnio do tego stopnia udało mi się wsiąknąć
> w to, co dzieje się na ekranie. Jak ktoś jeszcze nie miał styczności z produktem - grać
> tylko na wysokich poziomach trudności!

Do ideału to trochę brakuje... albo ja jestem już na to za stary ;) Jestem świeżo po skończeniu gry na poziomie wysokim lub najwyższym ( nie pamiętam, który włączyłem) i nie wyobrażam sobie tej gry na niższym! To byłoby jakieś nieporozumienie, bo pierwszy kontakt z tytułem nie sprawiał problemów. Wystarczyło trochę cierpliwości. A to jest w sumie rozczarowujące... A zupełnie śmieszy mnie fakt, że po pierwszym skończeniu mam 42 z 50 osiągnięć zdobytych. Moim zdaniem gra zbyt łatwa - przydałoby się wyłączenie celów misji na mapie - gra stałaby się wyzwaniem, a tak to cały czas gracz jest prowadzony za rękę. Co nie zmienia faktu, że nie żałuję wydanych pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsza gra poprzedniego roku.
Dla prawdziwych fanów tego uniwersum gra jest doskonała a klimat i dbałość o detale jest porażająca.
Liczę na kontynuację, może z obcym z trzeciej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować