Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obiecane 10% zniżki na PSN nie obejmie jednak zamówień przedpremierowych

14 postów w tym temacie

Już myślałem że pierwszą grę cyfrową ( The Order 1886 ) będę miał ze zniżką, a tu taki psikus.

Swoją drogą ceny na PS Store są zabójcze co do niektórych tytułów Rocksmith 2014 - 289 PLN - masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Obiecanki-cacanki, a głupiemu radość". Ciężko nawet to skomentować, chyba trafnie to ujął ktoś wyżej - to jest "dziadowanie". Sony dziady leśne, nic dodać nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2015 o 15:51, Kettger napisał:

A kto kupuje gry premierowe cyfrowo? Chyba jakieś młotki...

Ludzie, którzy mają pieniądze i nie chce im się czekać na obniżki? Zapaleni fani, dla których cena nie gra roli?

Dla Ciebie ostrzeżenie za obrażanie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś dają a potem odbierają... Raz, że hakerzy wyłączyli ich obsługi sieciowe przez co gracze nie mogli grać on-line przez niekompetencje pracowników SONY to jeszcze wycofują się z obietnicy, która miała poprawić wizerunek firmy. Porażka i nic więcej. Wyczuli w tym biznes bo stracili by zbyt dużo na takich obniżkach. Ktoś mądry przeanalizował i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się wycofano z wcześniejszych obietnic? No gdzie? Gdzie ktoś komuś coś zabrał? Nikt nie mówił, na co będzie ta 10% zniżka. I tak, zasadą jest, że zamówienia przedpremierowe takimi kodami nie są objęte. Wyjątkiem jest chyba tylko i wyłącznie GMG.
Już w oryginalnym newsie jest napisane, że są pewne wyjątki co do tej promocji (wymieniono kilka, m.in. subskrypcje Plus).

Dnia 22.01.2015 o 16:36, vegost napisał:

przez niekompetencje pracowników SONY

Poczytaj trochę o DDoS i dopiero potem pisz takie bzdury.


@Lordpilot:
Tutaj nieco grzeczniej - nikt niczego nie obiecywał o zamówieniach premierowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A kto kupuje gry premierowe cyfrowo? Chyba jakieś młotki...
> Ludzie, którzy mają pieniądze i nie chce im się czekać na obniżki? Zapaleni fani, dla
> których cena nie gra roli?
>
> Dla Ciebie ostrzeżenie za obrażanie innych.

Przeczytaj ostatni wyraz pierwszego mojego zdania. A opinii nie zmienię, warto szerzyć pudełkowe edycje. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wyczuli
> w tym biznes bo stracili by zbyt dużo na takich obniżkach. Ktoś mądry przeanalizował
> i już.

No nie wiem, czy aż tyle by stracili.
To jest raczej wielka porażka marketingowa Sony.
Myślę, że ktoś to właśnie słabo przemyślał, bo zamiast dobrego będą teraz mieli zły PR.
A w związku z niewielką obniżką mieliby większe obroty, nawet mimo wysokich cen.
Część ludzi "poleciałoby" na obniżkę, a tak tylko niesmak i zgaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2015 o 16:57, Kettger napisał:

Przeczytaj ostatni wyraz pierwszego mojego zdania.

Przeczytałem. Niczego to nie zmienia :)
>A opinii nie zmienię, warto szerzyć pudełkowe edycje. ;]
Nie twierdzę, że nie masz racji. Nie twierdzę też, że rację masz. Masz prawo do własnych opinii, ale chyba można
je głosić w sposób kulturalny, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ośmieszyli się tą akcją. Problemy z dostępem do PSN trwały dłużej niż ze zniżki można skorzystać, części oferty sklepu upust nie obejmuje i dziadują tak za minus dziesięć procent od jednego zakupu. Co oni myślą, że ludzie pożyczki wezmą na trzysta tysięcy i im wszystko wykupią? Cyrk i porażka. Dodali, poza słabą jakością usługi PSN, kolejną rzecz za którą ich nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować