Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przestarzałe praktyki i brak zrozumienia dla współczesnych gier - były pracownik Nintendo ostro o firmie

7 postów w tym temacie

Nintendo nigdy nie było firmą poważna. Zawsze się skupiali na własnych niezbyt mocnych markach poza Japonią. Firmy trzecie były mocno ograniczane przez ostanie lata i to też miało wpływ na sprzedaż konsol na innych kontynentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dobie obecnie stosowanych praktyk "byle do gwarancji", nie wiem czy jestem w stanie zaufać jakiemukolwiek koncernowi. Tyczy się to każdego wyrobu objętego takim "zabezpieczeniem", niezależnie od tradycji firmy, która jak widać jest już na bardziej odległym miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nindendo robi bardzo oldschoolowe gry, to na pewno. Sam przymierzam się do zakupu Wii U, ale oprócz Mario Kat, Smash Bros i Bayonetty nie widzę tam tytułów godnych uwagi (no może jeszcze Zeldy). Trochę głupio kupić konsole dla 3 gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam od dłuższego czasu siedzę z konsolami Nintendo i co do gier to nie mogę się przyczepić, bo większość gier jest dobra (co najmniej), ale ciężko je zakwalifikować pod kategorie stosowane przy grach z innych platform (może trochę przez old-schoolowość, ale jej znów braknie na innych platformach). Prawda, że trochę brakuje gier sieciowych, ale za to masa gier jest świetnie przystosowana do grania ze znajomymi na kanapie.
@ szamanv jak masz z kim grać to polecam mario party itp., jest Monster Hunter, Rayman, Sonic i jeszcze trochę spoko produkcji się znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować