Zaloguj się, aby obserwować  
Kogamin

Beavis&Butthead vs Sauth Park

24 postów w tym temacie

Chciałbym abyście się w tym temacie wypowiedzieli na temat tych dwóch przezabawny a czasem nawet frustrujących kreskówek. Miło byłoby również dodać, którą z nich wolicie bardziej oraz uzasadnić swoją opinię. No to może na dobry początek ja zacznę:). Ja wolę Beavis&Butthead ponieważ jest to kreskówka o nastolatkach bez przerwy w wolnych chwilach oglądających MTV. Ma również bardziej moim zdaniem absurdalny humor...no i te śmiechy bohaterów po każdym wypowiedzeniu tworzą niepowtarzalny klimat tej hitowej "bajki"

Zapraszam do komentarzy. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie osobiście ani Beavis And Butthead, bazujący na chamskim i prymitywnym humorze, ani South Park, który na końcu każdego odcinka ma moralizatorskie przesłanie maskowane przez odcinkowy punchline... nie bawią O_o

... wydaje mi się że jeszcze najinteligentniejszą "bajką" tego typu jest Family Guy, sporo się tam dzieje, czasem widać wręcz "czego nie należy robić", humor jest przewrotny... ale całościowo jest to całkiem niezłe... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 20:31, KHRoN napisał:

mnie osobiście ani Beavis And Butthead, bazujący na chamskim i prymitywnym humorze, ani South
Park, który na końcu każdego odcinka ma moralizatorskie przesłanie maskowane przez odcinkowy
punchline... nie bawią O_o


Nie żeby to był jakiś decydujący objaw, ale obawiam się, że są silne podstawy by twierdzić, że nie masz poczucia humoru. Przykro mi. ;)

South Park rządzi!

EDIT: Swoją drogą odcinek SP o Family Guy'u był świetny. Bardzo trafnie go tam podsumowali. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 21:47, Domek napisał:

nie masz poczucia humoru. Przykro mi. ;)


to że napisałem że na dłuższą metę mnie South Park nie bawi, to nie znaczy że się nie śmieję jak pojedyncze odcinki gdzieś oglądam... albo że nie mam poczucia humoru zupełnie... po prostu ta forma poczucia humoru do mnie nie na dłuższą metę trafia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2006 o 21:47, Domek napisał:


EDIT: Swoją drogą odcinek SP o Family Guy''u był świetny. Bardzo trafnie go tam podsumowali.
;)

Zgadzam się .... Kogo tam nie mogli pokazać ? Mohameta ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 21:47, Domek napisał:

South Park rządzi!

EDIT: Swoją drogą odcinek SP o Family Guy''u był świetny. Bardzo trafnie go tam podsumowali.
;)

W rzeczy samej. South Park jesli chodzi o klase fabuly, poruszane problemy, dialogi etc. jest o klase lepszy od B&B. Family Guy jest jak dla mnie miejscami dosc smieszny, ale diagnoza postawiona przez tworcow SP wydaje mi sie sluszna.
Hm, w sumie B&B ogladalem ostatnio wtedy, gdy jeszcze ogladalem MTV, czyli jakies... 10 lat temu. Moze zrobili jakies nowe, lepsze odcinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 22:13, Elwro napisał:

South Park jesli chodzi o klase fabuly, poruszane problemy, dialogi etc.
jest o klase lepszy od B&B.


a w to akurat nie wątpię ani nie przeczę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie, że South Park rządzi, ale Głowa rodziny (Family Guy) też wymiata :) Beavis&Butthead jakoś mi nie przypadł do gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie wole South Park (spojrzcie na moj avatar :D), a co do Beavis&Butthead, denerwuje mnie ogolnie wyglad tej "bajki"...Nie wiem czemu, ale obejrzalem kiedys 5 min tej kreskówki i ją wyłączyłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

B&B smieszy mnie jak nie wiem co :D South Park też śmieszy ake B&B to legenda :D Zawsze z kumpelą na informatyce oglądliśmy sobie, były niezłe jaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darię średnio lubię, SP prawie w ogóle (co nie znaczy że w ogóle)a B&B to legenda, i śmieszy mnie do rozpuku...(serio...). Obejrzyjcie sobie film pełnometrażowy to zobaczycie że mam dlaczego wychwalać...

nowych odcinków od ''97 nie ma...

Szkoda bo MTV lubi jakieś dżakasy lub obrzydliwe załóż się...Bleh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, znam South Park i tych dwóch niezbyt kumatych wyrostków i zdecydowana przewagę ma south, ale może też dlatego ze ciagle wychodzą nowe odcinki a humor wcale nie jest czerstwy, w dodatku niesie ze sobą prawdziwe i często przydatne przesłanie. W dodatku forma plastyczna nie razi, bo jest bardzo oryginalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te morały cóż... Niech sobie będą. Przynajmniej SP ma ambicje do bycia czymś więcej niż niezbyt ambitną kreskówką, która ma rozśmieszyć innych. Żartowałem ;>

Dnia 18.07.2006 o 21:47, Domek napisał:

South Park rządzi!

Podzielam opinię, imho lepsze to od tych wszystkich Simpsonów, Family Guyów i całej reszty. No - jeszcze "Przerysowani" są całkiem nieźli, niekiedy trafi się jakiś zabójczy odcinek, bynajmniej trzyma poziom.

Dnia 18.07.2006 o 21:47, Domek napisał:

EDIT: Swoją drogą odcinek SP o Family Guy''u był świetny. Bardzo trafnie go tam podsumowali.
;)

Trafnie... Ten o Simpsonach gorszy nie był ;> Ogólnie rzecz biorąc SP ma niepowtarzalny klimat i humor - tego nie da się z niczym porównać. Prymitywna kreska, ale ma urok i dzięki temu mogą tworzyć nieskończenie wiele odcinków, dopóki pomysły mają.

Btw. wiem, że post trochę stary, trudno.

A i nie znam "Beavis and Butterhead", więc jednoznacznie SP ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować