Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WRC 5 oficjalnie zapowiedziane

10 postów w tym temacie

Nieprawdą jest stwierdzenie, że twórcy nie mają doświadczenia w tworzeniu tego typu tytułów. Wystarczyło zajrzeć na stronę, aby przekonać się, że ostatnio wręcz zupełnie "przebranżowili się" na samochodówki. Co prawda wszystkie ich wyścigi to mobilne wyścigówki, ale w międzyczasie liznęli trochę tematu. Nie skreślałbym z miejsca tego tytułu, choć nie nastawiałbym się na pogromcę klasycznych Colinów czy RBR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nono, cóż, sama filmowa zapowiedź, choć krótka, mi się bardzo podoba. Grafika wygląda na bardzo przyjemną, ładną, surową, ostrą, bez przesadnego blura ;). Samo zabrudzenie rajdówki mnie podjarało xd. Nie grałem jeszcze w żadną część WRC, wolałem Dirta mimo wszystko. Tymczasem na 5, od nowego studia, może się skuszę ;).
Z zapowiedzi pisemnej, obiecanie najważniejszych cech(typu pogoda, model jazdy), też wygląda super:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie grałem jeszcze w żadną część WRC, wolałem Dirta mimo
> wszystko. Tymczasem na 5, od nowego studia, może się skuszę ;).

Zagraj wiec w WRC 4. Niesamowicie przyjemna gra.. Tylko nie oczekuj rasowego symulatora, ale od DiRT-a (zwłaszcza 2 i 3, ale 1 też) jest lepiej. Dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż. A ja po tych zapowiedziach jestem pełen obaw. Nieznane studio, praktycznie nikomu nieznany silnik gry i zapowiedź w której twórcy chwalą się, że ich gra będzie miała najbardziej podstawowe elementy gier rajdowych. Obym się mylił, ale według mnie nie wróży to zbyt dobrze :( Ale może miło się rozczaruję, choć nadal nie widzę godnego spadkobiercy RBR czy nawet "Colinów". Może będzie to gra sygnowana nazwiskiem Loeb''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że WRC 5 będzie mnie wciągać tak jak ostatnia część i będzie jeszcze bardziej ulepszona, bo czasami zmiany wychodzą na dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować