Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Sims 4 za darmo przez 48 godzin w usłudze Origin

15 postów w tym temacie

"The Sims 4 za darmo przez 48 godzin w usłudze Origin" w Steam takie zdanie oznaczało by, że gra jest darmowa na własność... to jest "Graj za darmo przez 48h"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "The Sims 4 za darmo przez 48 godzin w usłudze Origin" w Steam takie zdanie oznaczało
> by, że gra jest darmowa na własność... to jest "Graj za darmo przez 48h"

Tyle, że na Originie napisane jest dokładnie tak "Okres testowy" pod spodem "Graj w The Sims 4 za darmo! Masz 48 godzin na zabawę w pełnej wersji". Warto czasem sprawdzić a nie ślepo wierzyć tytułom newsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej no taka sama zabawa jak z titanfailem na 48 godzin po pierwszym odpaleniu gry. Jak jesteś dobry to przejdziesz grę inną, niż simsy w dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej, zmarnowałem transfer na ściąganie 9gb danych, po to, by gra stwierdziła, że nie można aktywować okresu testowego, bo ten został już zużyty.
EA jak zawsze w formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę sobie gry potestować, bo mam komunikat, że okres testowy się zakończył, co oczywiście nie jest prawdą. Założenie nowego konta i próba pogrania na nim kończy się tak samo (ponoć u niektórych to działa).

Być może dałbym tej grze szansę i ją kupił (kiedyś), ale najpierw chciałem sprawdzić jak się będzie zachowywać na moim dość leciwym kompie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować