Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zanosi się na majową zapowiedź Call of Duty: World at War II

32 postów w tym temacie

Będzie, nie będzie, eetam.
Jak będzie to będzie, jak potwierdzą to potwierdzą, jak ogłoszą to ogłoszą.
A tak, to tylko ćwierkanie wróbli na dachu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miła niespodzianka nawet się skuszę i kupie:D, ale i tak, jeżeli chodzi o klimaty 2 wojny to najlepszy tu był i będzie medal of honor alied assault + 2 dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ciekawe. Pierwsze World at War było moim ulubionym CoD''em, chociaż jak tak pomyślę, to wpływ na to miały elementy które równie dobrze mogą się nie pojawić w przypadku nowej odsłony: darmowe DLC dla PC, brak cenzury (rozrywanie ciał wybuchami), coop w kampanii, świeży wtedy tryb nazi zombie, serwery dedykowane... no i oczywiście możliwość dodawania modów i map. Szczególnie mod ZombieX, przy którym spędziło się drugie tyle czasu, co przy reszcie gry.
Wątpię jednak, by Activision pozwoliło na powrót do starej polityki, choćby tylko możliwości dodawania modów (kto by wtedy kupował DLC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę że powstanie kontynuacja Call of Duty: World at War , czy z dwójką wypuszczą jedynkę na wersji PC na Steam w pudełkowej i drógą część na PC na Steam w wersji pudełkowej w pełnej polskiej wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ludzie myślą, że to będzie II wojna światowa? Było jakieś potwierdzone info?

Pragne przypomnieć, że Black Ops 2 z realiami pierwszego BO nie miał nic wspólnego.

Anyway, druga wojna światowa, bleh. Nie bez przyczyny twórcy odeszli od tych realiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było, jednak mam co do umieszczenia akcji w realiach drugiej wojny spore wątpliwości. Gdzie tam miejsce, na setkę celowników, super szybkostrzelne spluwy z brakiem jakiegokolwiek rozrzutu i dodatkowe perki. Jakoś mi to do obrazu tej serii od lat nie pasuje.

Już widzę zachwyt standardowego fana nowych CoDów, który do dyspozycji ma tylko muszkę i jednostrzałowy karabin z odrzutem. Bajka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2015 o 14:00, Shinigami napisał:

Już widzę zachwyt standardowego fana nowych CoDów, który do dyspozycji ma tylko muszkę
i jednostrzałowy karabin z odrzutem. Bajka :D

CoD2, CoD3, WaW poza celownikami miały wszystko o czym piszesz, także karabiny strzelające bez odrzutu.
PS. To nie pierwssza wojna światowa. Wystarczy umieszczenie w odpowiednim latach II WŚ i nagle tradycyjnych Mauserów czy innych Lee Enfieldów jest mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> II wojna światowa, fuj. To będzie pierwszy CoD od lat, którym na pewno nie będę zainteresowany.
> : /
Widać nigdy nie grałeś w takie kultowe części CoD''a jak I i II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie minąłem żadnego Coda poza AW i Ghost, głownie dla fabuły bo multi zaczynało mnie nudzić w coraz to kolejnych odsłonach. Ale jak teraz widzę szanse na II Wojnę Światową to nie ma bata, biere w ciemno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież w poprzednich drugowojennych CoD była broń automatyczna. Nie stanowi to problemu, co innego gdyby to była I wojna światowa.

Jeśli o mnie chodzi, to ta seria "skończyła" się już dawno. Jakoś zapowiedzi kolejnych taśmowych części są mi już obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to od dawna się słyszy głosy że seria Call of Duty powinna wrócić w realia II wojny światowej. Jakoś nie wracał i mam wrażenie że powodem tego był to że właściwie CoD, Medal of Honor czy Battlefield zabrały nas na wszystkie fronty i zobaczyliśmy wszystkie spektakularne bitwy. Sam nie wiem gdzie jeszcze nas następna gra mogła zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2015 o 14:13, Henrar napisał:

CoD2, CoD3, WaW poza celownikami miały wszystko o czym piszesz, także karabiny strzelające bez odrzutu.


Pewnie, że miał, jednak mimo wszystko sam system strzału znacznie różnił się od tego do czego przyzwyczaili graczy po 2008 roku. Do tego, mimo dostępu do szybkostrzelnych broni, balans był niemal idealny.

Cóż to już pieśń przeszłości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie ! Czekałem na to od 2008 roku.CoD BO 1 i 2 też były bardzo fajne (super fabuła ,w dwójce ponadto system decyzji i różne smaczki ,które płynnie przechodziły między produkcjami) jednak multi jakoś nie przypadło mi do gustu.CoD 5 to była ostatnia część serii w którą się zagrywałem w trybie sieciowym.A do tego boski tryb zombie ,kooperacja i mody.Coś genialnego.Teraz z oczywistych względów tego ostatniego pewnie nie będzie ,ale lepszy rydz niż nic.No i ta sieczka jak wybuchał np: granat :P Nie na darmo mam w awatarze cod WaW od siedmiu lat :)

> II wojna światowa, fuj. To będzie pierwszy CoD od lat, którym na pewno nie będę zainteresowany.
> : /

No to chyba nie wiesz kiedy i jak zaczynał CoD...

> Pragne przypomnieć, że Black Ops 2 z realiami pierwszego BO nie miał nic wspólnego.

Miał ,tylko to były inny okres i z automatu było dużo mniej.Ciągłość była zachowana.

> Anyway, druga wojna światowa, bleh. Nie bez przyczyny twórcy odeszli od tych realiów.
LoL Niezły troll z Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2015 o 15:01, ast44 napisał:

No to chyba nie wiesz kiedy i jak zaczynał CoD...

I co z tego? Seria poszła do przodu.

Dnia 23.01.2015 o 15:01, ast44 napisał:

Miał ,tylko to były inny okres i z automatu było dużo mniej.Ciągłość była zachowana.

Napisałem, że jeżeli chodzi o realia. Tutaj równie dobrze to World at War może się rozgrywać w kosmosie.

Dnia 23.01.2015 o 15:01, ast44 napisał:

LoL Niezły troll z Ciebie.

Nie, po prostu mam dobrą pamięć i pamiętam, jak gracze byli zmęczeni i znudzeni strzelankami w trakcie II WŚ. Sprzedaż siadała, ludzie, poza wąskim gronem, nie chceli już w to grać. I tak powstał Modern Warfare. Call of Duty i Battlefieldy osiągnęły szczyt popularnosci jako strzelanki dziejące się w czasach nowoczesnych/niedalekiej przyszłości a nie w trakcie IIWŚ. Deal with it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słucham? CoD2 akurat miał podobny, o ile nie ten sam recoil, co późniejsze części. Było tylko więcej zwykłych karabinów zamiast automatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę doczekać się wyników sprzedaży. Ciekawy czy znów się okaże, że nie ma co brnąć w IIWŚ, bo większość konsumentów CoD, to milcząca większość, która już dawno udowodniła, który setting woli. Oby tak, bo nie mam zamiaru po raz kolejny grać w to samo. Nie dość, że coraz ciężej o innowację w rozgrywce, to i setting odgrzewany pfff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować