Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Użytkownicy Destiny mają nową ulubioną zabawkę

6 postów w tym temacie

A i owszem sporo ludzi z tym biega. To jest snajperka więc z bliskich odległości jak trafisz to zadziała:) Destiny jest fajne aczkolwiek mało różnorodny content. Striki mogłyby być bardziej różnorodne w formie i sposobie dotarcia do bossaaa a sam boss mógłby być trudniejszy. Raidy są obecnie dwa przy czym są ciężkie stosunkowo. Poza tym brakuje mi broni do typowej walki wręcz. Jest brak craftingu i dużej różnorodności itemów. Jakby połączyć świat i styl gry z Destiny razem z craftingiem i ilością contentu Warframa. Marzyć można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To żadna nowość, jedynie updatowana wersja. Powinni dodać jeszczę liczbę osob które u Xura wcześniej ją sobie przelosowały na nowe staty. I... nie macie ciekawszych tematów? Slow news day?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A i owszem sporo ludzi z tym biega. To jest snajperka więc z bliskich odległości jak
> trafisz to zadziała:) Destiny jest fajne aczkolwiek mało różnorodny content. Striki mogłyby
> być bardziej różnorodne w formie i sposobie dotarcia do bossaaa a sam boss mógłby być
> trudniejszy. Raidy są obecnie dwa przy czym są ciężkie stosunkowo. Poza tym brakuje mi
> broni do typowej walki wręcz. Jest brak craftingu i dużej różnorodności itemów. Jakby
> połączyć świat i styl gry z Destiny razem z craftingiem i ilością contentu Warframa.
> Marzyć można...

Łał, tak NIE interesującej gry się po tym tytule nie spodziewałem, tego nie powinni nazywać MMO rpg tylko strzelanką MP po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować