• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Bromhildha

Razer Deathstalker - problem z klawiszami.

Pytanie

Zamówiłam sobie ostatnio klawiaturę Razer Deathstalker. Do tej pory korzystałam ze starych keyboardów, ale uznałam, że skoro spędzam dużo czasu przed moim PCtem, to warto byłoby zaopatrzyć się w coś lepszego.

Dzisiaj przyszła do mnie przesyłka i niestety pojawił się problem, a mianowicie niektóre klawisze nie są, że tak powiem, na swoim miejscu. Klawiatura wygląda jakby była przystosowana do sprzedaży w innym kraju. Jest to dla mnie wielki problem, gdyż jestem przyzwyczajona do starego układu i nawet jeśli skoordynuję klawiaturę tak, aby każdy klawisz działał zgodnie ze swoim przeznaczeniem, to będzie mi najzwyczajniej niewygodnie. Co do samych klawiszy: Pomimo iż jest na nich napisane coś innego, działają jak na starym keyboardzie (na przykład koło N zamiast M mam znak zapytania jednak on dalej działa jak M).

Czy da radę w jakiś sposób wyciągnąć klawisze i ułożyć je na ''swoim miejscu''? Nie chcę jej zepsuć, tym bardziej, że grosze to ona nie kosztuje.
Dodam, że na opakowaniu jest prawidłowa kolejność klawiszy, taka, jaką bym chciała.

Mam nauczkę aby następnym razem po taki sprzęt osobiście iść do sklepu - leniwa ze mnie baba.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

  • 0

Szczerze ja bym reklamował że to nie to co chciałaś, albo korzystasz z opcji zwrotu towaru zakupionego przez internet, masz na to 14 dni jeśli zakup był w jakiejś firmie/sklepie a nie od osoby prywatnej. Jednak lepiej moim zdaniem się dowiedzieć jak wyglądałaby wymiana na klawiaturę z takim układem klawiszy jak chcesz. A jeżeli w ofercie nie było napisane jaki klawiatura ma układ (znaczy inny niż obowiązujący u nas w kraju) to możesz zawsze reklamować jako niezgodność towaru z umową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować