Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOXIKK - strzelanka niczym z roku 1999 dostępna w Steam Early Access

13 postów w tym temacie

Niby oldschool, a XP i odblokowywanie skinów są :P Niech najpierw grę skończą. Nigdy nie wsparłem żadnego Early Access i nie wesprę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Miała być na steamie pod koniec listopada a wstawili dopiero teraz. Trochę obsuwę mieli
> :D"
>
> Skąd miałeś takie info?

1) Gryonline.pl wpisz toxikk obok masz kalendarz wiadomości 2014 i że toxikk wyjdzie w bieżącym roku.
2) na oficjalnej stronie Toxikk masz news że gra miała dołączyć do Steam''s Early Access 4Q/2014.
W dzisiejszym newsie opisali czemu się nie wyrobili z uwagi na poprawę sieci i UI które wymagały więcej pracy niż zakładali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 1) Gryonline.pl wpisz toxikk obok masz kalendarz wiadomości 2014 i że toxikk wyjdzie
> w bieżącym roku.
> 2) na oficjalnej stronie Toxikk masz news że gra miała dołączyć do Steam''s Early Access
> 4Q/2014.
> W dzisiejszym newsie opisali czemu się nie wyrobili z uwagi na poprawę sieci i UI które
> wymagały więcej pracy niż zakładali.

Nadal nie wytłumaczyłeś się, skąd wziąłeś info o listopadzie? twórcy early access zapowiedzieli na 22 styczeń, start miał się rozpocząć o 20 ale twórcy nie wyrobili się z modułem SI więc dostęp uzyskaliśmy ok. 23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Nadal nie wytłumaczyłeś się, skąd wziąłeś info o listopadzie? twórcy early access zapowiedzieli
> na 22 styczeń, start miał się rozpocząć o 20 ale twórcy nie wyrobili się z modułem SI
> więc dostęp uzyskaliśmy ok. 23.
>
Skoro na officialnekj stronie w starszym newsie masz że gra miał być na seamie Q4/2014
a Q4 to październik-grudzień to nawet jak bym napisał październik też by się zgadzało. Co do końca listopada to na jakimś forum przeczytałem albo mi się coś ubzdurało nie zmienia to faktu ze i tak w q4 się łapie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2015 o 20:28, devdd napisał:


Super trailer, żywcem wyjęty z lat 90-tych :) Ale doprawdy nie pojmuję, czemu twórcy potrzebują aż 185tys. dolców na stworzenie tej gry. Te 50 tysięcy już uzbierane chyba by spokojnie starczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować