Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Według sklepu Microsoftu w Mirror`s Edge 2 zagramy jeszcze w tym roku

11 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Wszystkie zapowiedzi od Electronic Arts i DICE przygotowywały na długie czekanie (przez "długie" należy rozumieć w tym przypadku "do 2016"), ale oficjalny sklep Microsoftu zdaje się mieć inne informacje.

Przeczytaj cały tekst "Według sklepu Microsoftu w Mirror's Edge 2 zagramy jeszcze w tym roku" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta wiadomość, byłaby jeszcze lepszą wiadomością, gdyby Electronic Arts i DICE to potwierdziły.

Sklep czy sklepik, dla nich zmiana daty na stronie produktu to kwestia minuty.
Więc lepiej niech ludzi nie denerwują i nie robią żartów.
Mam nadzieję, że jak coś podają, to mają Q temu podstawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, to ten projekt jeszcze żyje? Mogliby w końcu pokazać coś nowego. Nie wiem dlaczego, ale praktycznie nic nie mówią na temat tej gry. Coś im nie idzie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O, to ten projekt jeszcze żyje? Mogliby w końcu pokazać coś nowego. Nie wiem dlaczego,
> ale praktycznie nic nie mówią na temat tej gry. Coś im nie idzie czy jak?
Mi tam ten stan rzeczy nie przeszkadza. Po poprzednim ME wiem, że nie mam się czego obawiać, a przynajmniej spoilerów unikniemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O, to ten projekt jeszcze żyje? Mogliby w końcu pokazać coś nowego. Nie wiem dlaczego,
> ale praktycznie nic nie mówią na temat tej gry. Coś im nie idzie czy jak?

Jeśli ma wyjść w tym roku to pewnie na jesień, a zwiastun i jakiś gameplay pokażą na którychś targach gier jak to zwykle robią. Dopiero potem będzie co raz więcej informacji pokazywanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się to potwierdzi to 2015 jest pierwszym rokiem od dawna, w którym na tak wielką liczbę premier czekam (Wiedźmin 3, Pillars of Eternity, Superhot, Batman:Arkham Knight, Torment:Tides of Numenera, No Man''s Sky. Evolve też jestem zainteresowany, ale przy takiej ilości innych gier mających u mnie pierwszeństwo chyba zaczekam aż stanieje ;) ). W ostatnich latach 1-2 premiery rocznie najwyżej tak przeze mnie wyczekiwane były żebym je zapreorderował lub w ciągu kilku dni najpóźniej od premiery kupił. Przypadek, czy jednak następuje jakiś renesans gier :D ? Wiem, że część spotkały obsuwy, ale mimo to zapowiada się bardzo dobry rok dla gier (przynajmniej takich, które mi się podobają) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta data to tzw. placeholder. Nie ma sensu się podniecać bo to żadne potwierdzenie premiery.
Jeszcze kilka miesięcy temu ta sama strona miała ustawioną datę premiery na 31 grudnia 2014.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować