Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Amazon zdradza istnienie Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered na PC i sprzęty mobilne

25 postów w tym temacie

Właśnie wyobraziłem sobie sekcje z

Spoiler

rozpadającym się domem

na jakimś telefonie :D chyba by mnie szlag trafił xd co do samego remastera - jest mi to obojętne, mam już oryginał, niczego więcej do szczęścia nie potrzebuje, zresztą jeśli te obrazki są z nowej wersji to rzyci nie urywa.

Będą gołe piersi.

YAY, wszyscy na to czekają! :D Dobrze, że u nas nie cenzurowali XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh my! Pamiętam, że jak siadłem do tej gry około południa, tak skończyłem o 4 nad ranem następnego dnia. Wtedy to było coś niesamowitego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się czym podniecać. Fajny jest tylko początek, potem poziom gry obniża loty by zaliczyć glebę. Perfekcyjny przykład zmarnowanego pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z opisu wynika, że w drodze jest też wersja na platformy mobilne
Osoba, która wpadła na ten pomysł jest prawdziwym geniuszem zła. Czyli pasażerowie komunikacji miejskiej, którzy przypadkiem zerkną na ekran mojego smartphone''a również będą mogli doświadczyć serwowanego przez "dzieło" Cage''a brutalnego gwałtu na logice ?
Świetnie <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydawcą jest Aspyr, ponieważ właśnie oni zajmują się konwersją/tworzeniem i wydawaniem gier na Mac''a.

Wspomnienie o wydawcy przez Sz. autora brzmi jakby pierwszy raz usłyszał o firmie, która jest czołowym graczem na rynku gier na Mac''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować