Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Amazon zdradza istnienie Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered na PC i sprzęty mobilne

25 postów w tym temacie

LOL, praktycznie nie widać różnicy a jak nie widać różnicy to po co przepłacać. :D Myślałem, że pokuszą się o faktyczny reamake na silniku Beyond: Two Souls i przy okazji wytną głupi wątek SI oraz walki z Matrixa oraz wydłużą grę o kilka godzin poprzez dodanie nowych scen. Gdyby dopieścili fabułę, mogłaby powstać świetna i klimatyczna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te screeny są z wersji poprawionej to ja mam chyba jakieś kłopoty ze wzrokiem bo nie widzę zbytniej różnicy między tym a oryginałem.
I to modne ostatnio odświeżanie tytułów zaczyna już męczyć.
Może by tak w końcu coś nowego? Może by tak przysiąść fałdów i pomyśleć nad jakąś nową interesującą fabułą? Ale nie, lepiej iść po linii najmniejszego oporu wypuścić swój stary tytuł raz jeszcze.
Quo vadis branżo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżenie starych gier wymaga znacznie mniejszych nakładów niż stworzenie nowej gry (bo odpadają scenarzyści, większość artystów od conceptów, programistów też za dużo nie potrzeba). Ponadto, popyt na takie gry jest (inaczej fala remake''ów skończyłaby się już dawno), głównie na platformach innych niż te, na które gra w oryginale wyszła (mobile, nowe konsole, itp). Branża się nie zmieniła ani nie idzie w żadnym nowym kierunku - idzie w stronę zysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować