Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wciąż liczycie na konsumencką wersję IllumiRoom? Przestańcie

13 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Już niemal półtora roku temu Microsoft przebąkiwał, że technologia jest za droga na seryjną produkcję, ale teraz mamy oficjalne potwierdzenie. Z projektu nie narodzi się nic więcej, niż rozpalająca wyobraźnię pokazówka.

Przeczytaj cały tekst "Wciąż liczycie na konsumencką wersję IllumiRoom? Przestańcie " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe czy okularki podzielą ten los. Bo nie powiem, żeby mnie to zaskoczyło :P

Właściciel okularków stoi przed dylematem. Czy wydawać je za 1 - 2 lata czy poczekać na to że wreszcie z plansz grafenowych zaczną produkować sensowne sprzęty i w tym ultra cienkie i lekkie monitory(pewnie i po pewnym czasie i tańsze niż obecne). Jeśli wyda okularki teraz, a nowa technologia zostanie wydana za rok lub dwa może na tym niewyobrażalnie stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2015 o 19:53, Shinigami napisał:

Ciekawe czy okularki podzielą ten los. Bo nie powiem, żeby mnie to zaskoczyło :P

Illumiroom:
a) nie miał takiego wsparcia jak HoloLens
b) powstał w celach wyłącznie rozrywkowych. HoloLens to nie tylko rozrywka, ale także nauka czy szerokopojęty rynek "enterprise". Tu jest ogromna kasa.

Tak więc nie, "okularki" takiego losu nie podzielą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten projekt, akurat od początku wydawał mi się trudny do zrealizowania na dużą skalę.
Fajny pomysł, jednak poziom komplikacji wykluczył go z szerokiego zastosowania.

Można się też zastanawiać nad ilością, ewentualnych, urazów graczy i uszkodzeń w pomieszczeniach ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2015 o 09:23, Henrar napisał:

Tak więc nie, "okularki" takiego losu nie podzielą.


Coś czułem, że się znowu pojawisz. O projekcie google mówili to samo, więc spokojnie, zobaczymy produkt na sklepowych półkach, to będzie można definitywnie stwierdzić, że się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować