Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Homeworld Remastered Collection w przyszłym miesiącu. Są screeny, wideo, cena i szczegóły

16 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Gearbox już w przyszłym miesiącu zabierze nas w sentymentalną podróż w przeszłość, a jednocześnie do pięknego kosmosu. Przygotujcie się na przybycie odnowionego Homeworlda!

Przeczytaj cały tekst "Homeworld Remastered Collection w przyszłym miesiącu. Są screeny, wideo, cena i szczegóły" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem ale z chęcią wypróbuję. Relick jeszcze mnie nie zawiódł :D
Jednak widząc Gearbox zaczynam się trochę bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zaoferują jedynie wsparcie 16:9 i tekstury HD to 35 euro to trochę dużo, ciekawe co jeszcze się pojawi nowego. Niech ktoś mnie poprawi jeśli się mylę, ale czy multi nie było w podstawowej wersji? Czy chodzi o to, że będzie w jakiś sposób poprawione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli zaoferują jedynie wsparcie 16:9 i tekstury HD to 35 euro to trochę dużo, ciekawe
> co jeszcze się pojawi nowego. Niech ktoś mnie poprawi jeśli się mylę, ale czy multi nie
> było w podstawowej wersji? Czy chodzi o to, że będzie w jakiś sposób poprawione?

Gearbox zapowiedział, że gra będzie również obsługiwała rozdzielczość 4K. Owszem, multi było w oryginalnych tytułach, ale serwery zostały wyłączone o ile się nie mylę. Uwielbiam serię Homeworld. Genialny klimat, fabuła i kapitalna muzyka. Fajne jakby na gramie pojawiły się klucze steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2015 o 10:07, Afgncap napisał:

Jeżeli zaoferują jedynie wsparcie 16:9 i tekstury HD to 35 euro to trochę dużo,

35 dolarów nie euro :P. Jak by nie patrzeć to w pakiecie są dwie gry. Szkoda, że nie trzy. Też będzie mi brakować Cataclysma. Udźwiękowienie gier również jest poprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A gdzie Cataclysm oraz Raiders? Widac nie wszystko zremasterowali :P

Raiders to przecież były tylko dodatkowe 2 (czy może jedna, nie pamiętam) w środku kampanii Homeworld. Zgaduję, że gearbox dodaje je również. Raczej nie ma mowy o osobnym wydaniu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 35 dolarów nie euro :P.

Od dawna wiadomo, że Steam ma przelicznik 1:1 chyba, że coś się zmieniło bo ostatnio nie śledziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD projekt mógłby wydać tą kolekcję w PL, w końcu obie części były spolszczone więc dużo roboty by nie mieli. Cena trochę zaporowa, ale kiedyś pewniacko się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować