Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobaczcie 15 minut rozgrywki z Wiedźmina 3!

52 postów w tym temacie

O rzesz... brak mi słów, Gra prezentuje się cudownie :D.. nie wytrzymam do maja :P chciałbym żeby redzi jeszcze troszkę dorobili kolekcjonerek, bo chyba się popłacze :P jak nie zdobędę EK wiedźmina 3 na PS4. Jestem na liście rezerwowej, pozostaje mi mieć nadzieje że ktoś zrezygnuje z zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Two world ma trochę podobny styl graficzny. Oczywiście grafika jest na nieporównywalnie wyższym poziomie. Niedługo kupuje nowego kompa więc na minimalne się załapie :P Mam nadzieje, ze jakoś pójdzie, a teraz tylko czekać do maja i mieć nadzieję, ze nie przełożą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Procesor Intel Core i7-4790
Płyta główna AsRock Z97 uATX
Pamięć RAM 8GB DDR3
Karta graficzna GeForce GTX 980, 4GB GDDR5Dysk twardy 120GB SSD + 500GB SATAZasilacz Corsair zasilacz CX Series 750W ATX

Na takim o to kompie,gra nie radzi sobie z ustawieniami"HIGH" czyli na komputerze za 6000 złotych, chodzi ledwo co na ustawieniach High.
Takie wymagania to strzelanie sobie w kolana. Przecież niewielu stać na taki komputer co z recenzji więc po co kupować grę która nie ruszy. Ja wam powiem tylko tyle tak gra przejdzie echem i za dwa lata nikt nie będzie o niej pamiętał - niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2015 o 18:23, Blutoniumboy napisał:

nie radzi sobie z ustawieniami"HIGH"
po co kupować grę która nie ruszy.


Nie wiedziałem, że ustawienia grafiki w grach się zaczynają od high. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiedziałem, że ustawienia grafiki w grach się zaczynają od high. ;p

No ja wiem xD tyle że na kompie za 6 tysi na medium pograsz bez ścin a nie kazdego medium satysfakcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, że gra sobie na sprzęcie powyżej nie radzi z ustawieniami HIGH skoro praktycznie we wszystkich sprawozdaniach jest napisane, że gra nie chwyta żadnych zwiech i funkcjonuje zadziwiająco płynnie jak na jeszcze przedpremierowy build, a jedyny mankament to niedoczytujące się od czasu do czasu tekstury i zlepka kilku bugów. Wierzcie dalej GameZilli, która lata świetności ma dawno za sobą, a bankowo daleko na tym zajedziecie -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2015 o 18:23, Blutoniumboy napisał:


Na takim o to kompie,gra nie radzi sobie z ustawieniami"HIGH" czyli na komputerze za
6000 złotych, chodzi ledwo co na ustawieniach High.


Hmmm ... nie czytałem, że taki komp sobie " nie radzi " z wysokimi ustawieniami, tylko że trzyma te 30 - 35 kl/s z okazjonalnymi spadkami do 20 kl/s.
Pamiętajmy, że to jest jeszcze wersja beta gry i wiele się może zmienić. Poza tym, inne ustawienia graficzne ( wyższe 0 nie były dostępne, wiadomo tylko, że ubersampling zabija PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda naprawę dobrze, do tego chyba pierwszy raz muzyka z gameplaya podoba mi się. Wcześniej pokazywane urywki z "wyciem" podczas walki byłby tak irytujące że musiałem wyłączać głośniki. Jestem ciekaw jak prezentuje się optymalizacja W3 na PC. Jeśli to co @ Blutoniumboy napisał okaże się prawa to REDzi strzelili sobie w stopę bo raptem ułamek będzie mógł pograć przyzwoicie (high+). W takim wypadku sam będę musiał odpuścić sobie Wieśka bo granie na low mnie nie satysfakcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wygląda naprawę dobrze, do tego chyba pierwszy raz muzyka z gameplaya podoba mi się.
> Wcześniej pokazywane urywki z "wyciem" podczas walki byłby tak irytujące że musiałem
> wyłączać głośniki. Jestem ciekaw jak prezentuje się optymalizacja W3 na PC. Jeśli to
> co @ Blutoniumboy napisał okaże się prawa to REDzi strzelili sobie w stopę bo raptem
> ułamek będzie mógł pograć przyzwoicie (high+). W takim wypadku sam będę musiał odpuścić
> sobie Wieśka bo granie na low mnie nie satysfakcjonuje.
czy ktos wie czy beda smoki dla mnie to by było super uzupełnienie wieśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować