Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobaczcie 15 minut rozgrywki z Wiedźmina 3!

52 postów w tym temacie

Ten poniedziałek na zawsze zapisze się jako święto dla czekających na Wiedźmina 3: Dziki Gon.

No ja nie wiem. Dzisiaj się dowiedziałem, że komp za 5k odpali grę w 30 klatkach na średnio-wysokich i że grafika jest gorsza niż w DA Inkwizycja. Dla mnie to nie jest żadne święto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2015 o 18:59, kesik93 napisał:

No ja nie wiem. Dzisiaj się dowiedziałem, że komp za 5k odpali grę w 30 klatkach na średnio-wysokich
i że grafika jest gorsza niż w DA Inkwizycja. Dla mnie to nie jest żadne święto.

Interesujące, szczególnie to z DA:I. Źródło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak się nabijasz z tego, że konsole wstrzymują postęp graficzny. Otóż widzisz, tak właśnie wygląda postęp kolego. Postęp wymaga nowych części. Albo płacisz kokosy za nowy sprzęt i widzisz każdy najnowszy efekt w grze, albo odpalasz grę na medium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biednemu kęsikowi Wiedźmin nie odpali się na tak wysokich detalach jak Dragon Age Inquisition i stąd teraz jechanie na forach Wiedźmina 3 za spartoloną "optymalizację", podobnie jak AC: Unity.
Źródło:
Specyfikacja jego komputera ze stopki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda słabo. Wiesiek 2 z nowymi assetami. Silnik gry mocno wieje "last-genem". Oświetlenie i cieniowanie proste, a shaderki bardzo podstawowe. Do tego dochodzi tragiczny lod i draw distance. Na końcu brakuje jakiegoś postprocessingu który by to skleił. Obraz wydaje się surowy. Tyłka nie urywa. Dragon Age Inkwizycja pomimo prostrzej geometrii jest dużo bardziej zaawansowana w każdym innym aspekcie. Od oświetlenia na pb materiałach kończąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chcę nikogo obrażać, ale jak ktoś mówi, że nie będzie grał na low, a nie ma pojęcia jak gra wygląda w takich ustawieniach, to się chyba z czymś na łby pozamieniał... jak zwykle ludzie mają mnóstwo do powiedzenia na temat, o którym nawet nie mają szansy mieć pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2015 o 19:57, Dumin17 napisał:

beda smoki

Coś się tych smoków tak czepił? :P W świecie wiedźmina smoki nie są jakąś tam pospolitą kreaturą, więc ja bym na to nie liczył. Chyba, że spotkamy "starych znajomych"

@vegost i inny, którzy nie obejrzeli filmiku:

http://youtu.be/Jz_i7vMsqnA
Nie wiem czy to to było na stronie, ale to też jest dobre. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2015 o 19:15, Henrar napisał:

A tak się nabijasz z tego, że konsole wstrzymują postęp graficzny. Otóż widzisz, tak
właśnie wygląda postęp kolego. Postęp wymaga nowych części.


To jest jakiś sarkazm z tym postępem i nowymi częściami, tak ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2015 o 19:16, Henrar napisał:

Biednemu kęsikowi Wiedźmin nie odpali się na tak wysokich detalach jak Dragon Age Inquisition
i stąd teraz jechanie na forach Wiedźmina 3 za spartoloną "optymalizację", podobnie jak
AC: Unity.
Źródło:
Specyfikacja jego komputera ze stopki.


Oprawa graficzna prezentuje się okazale, moim zdaniem lepiej od Dragon Age: Inkwizycja, charakteryzując się bardziej realistycznym odzwierciedleniem środowiska. Znakomicie wyglądają sylwetki postaci, mimika twarzy i animacja, więc przerywniki filmowe oglądałem z ogromną przyjemnością. Oświetlenie również nie wzbudza zastrzeżeń - kiedy strażnik zapalił pochodnię w trakcie nocnego obchodu posterunku, obiekty najbliżej płomienia rzucały piękne cienie. Pałacowe wnętrza poziomem detali dorównują Assassin''s Creed: Unity, zaś otwarte przestrzenie są zrobione z rozmachem godnym nowego The Elder Scrolls. Jedyne co momentami wypadało poniżej oczekiwań, to jakość roślinności (trawy, krzewy, chaszcze itp.), bowiem płaskie bitmapy o niskiej rozdzielczości zwyczajnie nie pasowały do pozostałych elementów układanki, Były zbyt jaskrawe, jakby doklejane w pośpiechu. |
Źródło ^.^
http://www.purepc.pl/rozrywka/komputer_do_wiedzmin_3_dziki_gon_jaki_powinien_byc

Choć tekst też nagięty. Przykładowo To co widzę na tailerach to te otwarte przestrzenie w takim Skyrimie to Bieda straszna ;)

Na ten moment jedyne co się obawiam, że Wiedźmin 3 nie podejdzie mi dokładnie jak dwa pozostałe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Do bani, film nie działa!!! Ledwo z roboty wróciłem i nawet nie mogę obejrzeć gameplaya..

Podmieniłem filmik. Powinno śmigać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2015 o 20:53, trocz napisał:

> Do bani, film nie działa!!! Ledwo z roboty wróciłem i nawet nie mogę obejrzeć gameplaya..


Podmieniłem filmik. Powinno śmigać:)

Świetnie, już myślałem, że to olejecie. Filmik z ciekawością obejrzałem i mi się podobał, grafa taka sama jak w W2, ale to mi nie przeszkadza, grunt że jest otwarty i do tego lubiany przeze mnie świat, już nie mogę się doczekać. Skyrim mnie po prostu zanudził, wielki otwarty świat, ale pusty.. Tu mam nadzieje, że będzie on nie wiele mniejszy, ale za to wypełniony.. taki kompromist w kierunku gry idealnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2015 o 20:36, Zgreed66 napisał:

Na ten moment jedyne co się obawiam, że Wiedźmin 3 nie podejdzie mi dokładnie jak dwa pozostałe :D


Zawsze możesz spełnić najniższe (stosunek cena - jakość pewnie też będzie zadowalający) wymagania: zaprosić do domu konsolę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2015 o 19:24, hydzior napisał:

Wygląda słabo. Wiesiek 2 z nowymi assetami. Silnik gry mocno wieje "last-genem". Oświetlenie
i cieniowanie proste, a shaderki bardzo podstawowe. Do tego dochodzi tragiczny lod i
draw distance. Na końcu brakuje jakiegoś postprocessingu który by to skleił. Obraz wydaje
się surowy. Tyłka nie urywa. Dragon Age Inkwizycja pomimo prostrzej geometrii jest dużo
bardziej zaawansowana w każdym innym aspekcie. Od oświetlenia na pb materiałach kończąc.

hycior, skoro to wszystko takie słabe, czemu jeszcze nie złożyłeś CV do CDPR, żeby im tam pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować