Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Battlefield Hardline ruszy już 3 lutego?

10 postów w tym temacie

Ktoś czeka na ten crap? Po tym jak ostatnio zapoznałem się z grą Insurgency (Boże dlaczego tak późno?) nawet nie chce mi się patrzeć na te wypociny pokroju CoD czy BF. Gra kosztuje śmieszne pieniądze, a miażdży te marketingowe crapy praktycznie pod każdym względem i co najważniejsze gra jest cały czas wspierana przez twórców i dostaje co jakiś czas darmowe DLC. Jeśli szukacie świetnej taktyczej gry to Insurgency jest dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ktoś czeka na ten crap? Po tym jak ostatnio zapoznałem się z grą Insurgency (Boże dlaczego
> tak późno?) nawet nie chce mi się patrzeć na te wypociny pokroju CoD czy BF. Gra kosztuje
> śmieszne pieniądze, a miażdży te marketingowe crapy praktycznie pod każdym względem i
> co najważniejsze gra jest cały czas wspierana przez twórców i dostaje co jakiś czas darmowe
> DLC. Jeśli szukacie świetnej taktyczej gry to Insurgency jest dla was.

No. Diablo 3 też je miażdży... Porównanie kompletnie bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej becie wezmę udział chociaż gry nie mam zamiaru kupować, chociaż jeśli mi się spodoba to może na jakiejś wyprzedaży za 40 zł kiedyś wezmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ktoś czeka na ten crap? Po tym jak ostatnio zapoznałem się z grą Insurgency (Boże dlaczego
> tak późno?) nawet nie chce mi się patrzeć na te wypociny pokroju CoD czy BF. Gra kosztuje
> śmieszne pieniądze, a miażdży te marketingowe crapy praktycznie pod każdym względem i
> co najważniejsze gra jest cały czas wspierana przez twórców i dostaje co jakiś czas darmowe
> DLC. Jeśli szukacie świetnej taktyczej gry to Insurgency jest dla was.

Ja do gimnazjum nie miałem okazji chodzić bo za stary jestem. W moich czasach nie było. A na BF przesiadłem się z CODa przy okazji premiery Bad Company 2 i do tej pory świetnie się bawię. Można lać morze łez, narzekać, wytykać błędy i pewnie sporo będzie w tym prawdy. Ale nie zmienia to faktu, że jak się da tej serii szansę i ma się paru znajomych, z którymi można pograć to zabawa jest przednia. Mimo niedociągnięć. Jest takie powiedzenie, że wszystkim się nie dogodzi. I ty jesteś tego potwierdzeniem. Ale zamiast narzekać lepiej poczekać do przeceny gry i wtedy dać jej szansę. :)
Ja ostatnio na przecenie zakupiłem sobie Titanfalla i przyjemnie się w niego gra. I nie boli że taki drogi. Pewnie podobnie zrobię z "Hardlinem". Mnie się pierwsza beta bardzo podobała i na pewno kupię.... w przecenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2015 o 20:41, luQ_89 napisał:

Przecież te strzelanki są kierowane dla gimbograjków.

Bardzo proszę o powstrzymanie się od obrażania innych.
Na teraz ostrzeżenie, bo kartoteka czysta, ale w przypadku recydywy będzie mniej łagodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja do gimnazjum nie miałem okazji chodzić bo za stary jestem. W moich czasach nie było.
> A na BF przesiadłem się z CODa przy okazji premiery Bad Company 2 i do tej pory świetnie
> się bawię. Można lać morze łez, narzekać, wytykać błędy i pewnie sporo będzie w tym prawdy.
> Ale nie zmienia to faktu, że jak się da tej serii szansę i ma się paru znajomych, z którymi
> można pograć to zabawa jest przednia. Mimo niedociągnięć. Jest takie powiedzenie, że
> wszystkim się nie dogodzi. I ty jesteś tego potwierdzeniem. Ale zamiast narzekać lepiej
> poczekać do przeceny gry i wtedy dać jej szansę. :)
> Ja ostatnio na przecenie zakupiłem sobie Titanfalla i przyjemnie się w niego gra. I nie
> boli że taki drogi. Pewnie podobnie zrobię z "Hardlinem". Mnie się pierwsza beta bardzo
> podobała i na pewno kupię.... w przecenie :)

BF:BC2 to akurat świetna gra. Czasami w nią pogrywam.

> Bardzo proszę o powstrzymanie się od obrażania innych.
> Na teraz ostrzeżenie, bo kartoteka czysta, ale w przypadku recydywy będzie mniej
> łagodnie...

Tak jest panie kapitanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Masz racje. Przecież te strzelanki są kierowane dla gimbograjków. A od Diablo III wszystko
> jest lepsze.

Ta a nie dla takich starych dziadów jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować