Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Recenzja The Witcher Battle Arena

14 postów w tym temacie

Kamil Ostrowski

Nie macie w co grać na komórkach? Potrzebujecie zajęcia na codzienne, długie dojazdy do szkoły/pracy albo po prostu na okienka pomiędzy zajęciami? Jeżeli tak, to The Witcher Battle Arena już czeka na serwerach Google i Apple, prosząc się o sprawdzenia. Jakie wrażenie sprawia pełna wersja gry?

Przeczytaj cały tekst "Recenzja The Witcher Battle Arena" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2015 o 17:25, miszczur-yeti napisał:

Ehhh, spróbowałbym, tylko że mi Google Play mówi, że na Tegra Note nie pójdzie... :\


Na HTC desire 610 też nie da rady ściągnąć :<. A przecież to wcale nienajgorszy telefon. Chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Widzę gra słabo, jedno mapa oraz nudny gra jak lola, dota 2 tylko lepszy hots tyle.

eee... co?


A tak poza tym, miło się gra, no i jest za darmo. Nie ma co marudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na krótkie posiedzenia gra wydaję się być całkiem niezła.Jednak obawiam się, że może się ona szybko znudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowiek siedzi w pokoju, czyta wszystkie newsy. Widzi, że w końcu wyszło The Witcher Battle Arena. Wchodzi na Google Play i tutaj same problemy. Nawet na "komórce" która ma 6 calowy ekran FullHD nie pójdzie. To ja się pytam, jakie są na to wymagania i czy to na pewno chodzi na zwykłych smartfonach, czy tylko na tabletach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2015 o 13:44, Crad999 napisał:

Człowiek siedzi w pokoju, czyta wszystkie newsy. Widzi, że w końcu wyszło The Witcher
Battle Arena. Wchodzi na Google Play i tutaj same problemy. Nawet na "komórce" która
ma 6 calowy ekran FullHD nie pójdzie. To ja się pytam, jakie są na to wymagania i czy
to na pewno chodzi na zwykłych smartfonach, czy tylko na tabletach?

Chodzi na zwykłych smartfonach, sam grałem tak u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pograłem trochę, wbiłem Letho max lvl (żeby suwaki były do końca w prawo) - i lvluję go nadal, chociaż nie ma z tego pożytku. Nigdy wcześniej nie grałem w MOBA i muszę stwierdzić, że TWBA nie jest zły. Dla mnie pełni rolę odmóżdżacza, gdy po kilku wyczerpujących partiach np. w Hive (Rój) lub XCOM mam ochotę na coś lekkiego i niewymagającego to mogę odpalić TWBA.
Dodatkowo napiszę, że z dwóch "pobocznych" wiedźmińskich produkcji: TWBA oraz Wiedźmin Gra Przygodowa (też dostępna na mobilne - i nie tylko) to wybieram TWBA.
Gra Przygodowa mnie rozczarowała, jest totalną klapą. Mechaniką przypomina GRZYBOBRANIE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż nie mam jak się z Wami nie zgodzić. Może i zachwyca, ale jakoś nie mnie. Wychodzi na to, że trzeba mieć do takiej gierki najnowszy sprzęt, bo na innym nie pójdzie. Niestety, mój też okazał się "niezgodny". Lipa trochę. Patrząc, nie na recenzje, bo uważam że są nieźle nadmuchane, ale na komentarze, to w sumie nic nie straciłam. Ciekawe jak im z Wieśkiem pójdzie, czy też się okaże dla dużej większości graczy nieosiągalna. O ile się w końcu pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej irytuje brak dynamiki, wszystko dzieję się zbyt wolno. Przynajmniej w moim odczuciu tak to wygląda. No i oczywście nie raniąc Wieśka to uważam, że receznja BA jest zbytnio przesadzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować