Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered już dostępne! Trailer premierowy, cena, szczegóły, wymagania

18 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Jeszcze przed kilkoma dniami informacja ta nie była nawet oficjalnie potwierdzona. Dziś o istnieniu odnowionego Fahrenheita najlepiej świadczy fakt, że gra dostępna jest do kupienia.

Przeczytaj cały tekst "Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered już dostępne! Trailer premierowy, cena, szczegóły, wymagania" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

remaster taki ze masakra, gdyby to dali na silniku beyonda to ok, a tak nie wiem po co to samo drugi raz na pc (pomimo braku wsparcia jakoś pad od 360 działał normalnie)

Najlepiej by było gdyby przeniesli Heavy Rain

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe wyciąganie kasy. Niestety ale remastery stały się plagą naszych czasów. Twórcy wywęszyli łatwy zarobek, niedługo dojdzie do tego że nie będą robić kontynuacji tylko same remastery. --''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poproszę 3.
Dla mnie, dla żony i dla córki.

Czy można liczyć, że będzie również remastered w wersji 4K ?
Bardzo proszę, może za rok, dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zwykłe wyciąganie kasy. Niestety ale remastery stały się plagą naszych czasów. Twórcy
> wywęszyli łatwy zarobek, niedługo dojdzie do tego że nie będą robić kontynuacji tylko
> same remastery. --''

Ja bym tak chciał się dać wydoić za Yakuza 1&2 HD Edition, no ale póki co SEGA nie chce mojej kasy. Oczywiście, że wolę remake niż remaster (taki Serious Sam HD naprawdę zasługuje na to HD w nazwie), ale na bezrybiu i rak ryba, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda tak samo jak podstawowa wersja. Nie poprawili nawet tak widocznych marnych tekstur jak sweter babci itp. Bez sensu. Też mi remaster.

EDIT: Chociaż nie do końca.

http://www.vg247.com/2015/01/24/fahrenheit-indigo-prophecy-remastered-listed-january-release/

Na tych screenach wygląda zauważalnie lepiej od oryginału, ale pupy nie urywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy szybki rzut oka na PCGamingWiki, żeby stwierdzić, że wersja oryginalna ma masę rzeczy, które co mniej technicznego usera odrzucą, a tych bardziej upartych po prostu poirytują.

No i jak ktoś nie kupowal kiedyś to sama radość żeby teraz móc :> Ja sobie fundnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę wspominam bardzo ciepło i przeciwko remasterom nic nie mam, ale ten remaster jest tak brzydki, jak oryginał, oczywiście jak na dzisiejsze standardy. Ten remaster to moim zdaniem ewidentny skok na kasę, bez większego nakładu pracy ze strony producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no no, Remaster że łożesz go w żołądź...

To nie jest tak że jestem dzieckiem grafiki HD i tak dalej. W gry brzydkie często gram, i często bardzo je lubię, ale to jest po prostu śmieszne. Ta gra wygląda TAK SAMO jak oryginalny Fahrenheit, jedyne odświeżenie to jeszcze ostrzejsze tekstury. I tyle. To ma być remaster? To jest jawny skok na kasę, wie o tym każdy kto widział klęskę Beyond...

Caige, wstydź się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech ta nostalgia. :) To był mój absolutny klasyk podczas studiów. Już wtedy uwielbiałem kino a ta gra połączyła dwa największe bastiony - grę i film.

Owszem teraz z perspektywy czasu druga połowa gry wydaje się uproszczona i masakrycznie przekombinowana, ale wtedy pomimo zauważalnego uproszczenia robiła na mnie kolosalne wrażenie. Kapitalne scenki walki, 3 przeróżne zakończenia.

Wracałem do tej gry non stop, nawet by poznać te małe paronastosekundowe zakończenia gry z początku, środka i końca.


To takie moje osobiste HoMM3 z lat młodości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem okazji zagrać, a tytuł dość szybko zniknął ze Steama, dlatego też z miłą chęcią zaopatrzyłem się w to nowe wydanie. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować