Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Olbrzymi, wściekły smok i gra na podzielonym ekranie w pierwszych materiałach z Dragon`s Dogma Online

5 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Pierwsze screeny i trailer Dragon's Dogma Online pozwalają przyjrzeć się lobby i grze na podzielonym ekranie - czy to w wariancie dla dwóch, czy dla czterech osób.

Przeczytaj cały tekst "Olbrzymi, wściekły smok i gra na podzielonym ekranie w pierwszych materiałach z Dragon's Dogma Online" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawa pozycja na ps4, jeśli pojawi się w europie pewno sobie sprawdzę, chociaż szkoda, że to F2P. Zdecydowanie wolałbym grę zakupić i tyle, no chyba, że F2P będzie odnosił się do ciuszków i innych pierdołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w poprzednią część na xbox360. Pod wieloma względami innowacyjna. Pamiętam do dziś efekt kiedy w nocy szło się przez las. Lampka w dłoni i widać tylko 2m do przodu. Po chwili słychać wilki okrążające drużynę, które wcale nie atakowały tylko wyczekiwały na dogodny moment. Zrobiło to na mnie mega wrażenie. To samo walka z dużymi przeciwnikami była dla mnie czymś nowym w cRPG. Nowością była również możliwość wynajmowania naszego "pionka" (bo tak się chyba na niego mówiło), którego tworzyliśmy na samym początku innym graczom i na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Skończyłem podstawowe DD, jak i wersję z Dark Arisenem i czekam z wypiekami na mordzie

Dokładnie tak. Jedyna gra w której wbiłem wszystkie achievementy. Gra była bardzo specyficzna i innowacyjna, dziwi mnie że do dzisiaj nikt nie powielił najciekawszych mechanizmów tej gry jako nowo wyznaczony standard. Mimo iż czuć było ten dziwny azjatycki rodowód to gra ma naprawdę fantastyczny klimat. Niezwykle dynamiczny, wymagający system walki, bestiariusz, AI przeciwników i brak skalowania poziomu trudności - cudo. Ta gra to moje wyobrażenie idealnego mixu Dark Souls+Gothic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować