Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Są pierwsze oceny Dying Light w zachodniej prasie - głównie wysokie i bardzo wysokie!

24 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Wygląda na to, że Techland będzie miał powody do zadowolenia z przyjęcia Dying Light w prasie - oczywiście o ile pozostali recenzenci gry będą jej równie przychylni jak ci, którzy już swoje werdykty upublicznili.

Przeczytaj cały tekst "Są pierwsze oceny Dying Light w zachodniej prasie - głównie wysokie i bardzo wysokie!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko cacy i pięknie, a optymalizacja gry leży i prosi o pomstę do nieba....mówię o PC.
AMD x8 4.5Ghz, 8GB, GTX 970 i muszę grać z połową detali wyłączonych by mieć ledwo 40fps. Brawa za optymalizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w przypadku Dying Light sama gra wygląda naprawdę dobrze i taką ją zapamiętałem, gdy grałem podczas PGA 2013 w fazie jeszcze chyba alpha. Jednakże trochę się obawiam tej optymalizacji, to znaczy - że będzie ten sam problem jaki pojawiał się swego czasu podczas zabawy z Dead Island. Tak czy inaczej ta gra to dla mnie na razie prywatne GOTY, bo zombie i freeruning a''la Mirror''s Edge. Więc murowana dobra zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"redakcja Thejimquisition"

O matko, ale wypadałoby zrobić chociażby podstawy researchu przed pisaniem o czymś. Po pierwsze, nie "Thejimquisition", tylko "The Jimquisition", a po drugie, owa "redakcja" składa się z jednej osoby Jima Sterlinga. Owszem, zajmuje taką powierzchnię, że można go pomylić z grupką redaktorów, ale to nadal jedna osoba.

A co do samego Dying Light: ocen mało, bo i Techland z WB Games wybornie wydymali recenzentów ich "obietnicą braku embarga".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "redakcja Thejimquisition"
>
> O matko, ale wypadałoby zrobić chociażby podstawy researchu przed pisaniem o czymś. Po
> pierwsze, nie "Thejimquisition", tylko "The Jimquisition", a po drugie, owa "redakcja"
> składa się z jednej osoby Jima Sterlinga. Owszem, zajmuje taką powierzchnię, że można
> go pomylić z grupką redaktorów, ale to nadal jedna osoba.
>

Faktycznie głupi błąd, przed publikacją sprawdziłem właśnie ten adres, mylący okazał się odnośnik "contact us", po którym wywnioskowałem, że pan Jim Sterling nie jest tam sam. Jak widać błędnie. Dzięki za zwrócenie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się za bardzo ekscytować, poczekajmy na resztę recenzentów, bo jak na razie grę oceniła bardzo mała ilość portali.Chociaż nie ukrywam, że początkowe oceny wyglądają dosyć obiecująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2015 o 15:23, Cyngiel--Master napisał:

Poglądowy materiał + omówienie gry, dla tych którzy jeszcze się zastanawiają nad kupnem
:)
https://www.....


Gościu nie zna chyba innych słów oprócz tego na " k " ;)
A sama gra, graficznie nie powala, a tnie ponoć nawet na najmocniejszym sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest to klon Dead Island z lepszą grafiką ? (no nie wiem) a nowości raczej nie porywają, więc nic nowego. Nie ma się czym zachwycać i to też dlatego nie kupię. Odgrzewanym kotletom nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak dla mnie jest to klon Dead Island z lepszą grafiką ? (no nie wiem) a nowości raczej
> nie porywają, więc nic nowego. Nie ma się czym zachwycać i to też dlatego nie kupię.
> Odgrzewanym kotletom nie ;)

Jest ona dla mnie bardziej ciekawsze od Dead Island, które (w mojej opinii) było średnie.O wiele bardziej podoba mi się idea skakania po dachach i uciekania przed zombie w ciekawy parkourowy sposób niż często ślamazarna walka w DI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2015 o 17:51, Hepe napisał:

Jest ona dla mnie bardziej ciekawsze od Dead Island, które (w mojej opinii) było średnie.O
wiele bardziej podoba mi się idea skakania po dachach i uciekania przed zombie w ciekawy
parkourowy sposób niż często ślamazarna walka w DI.


Owszem, ale teraz masz po prostu klona Dead Island, który na wielu płaszczyznach był mniej, niż średniakiem. Strasznie miał skopane udźwiękowienie. Jeśli coś poprawili to super, ale ciągle jest to kotlecik. Dziwi mnie, że ludzie dalej kupują gry z taką tematyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest całkiem fajna, tylko ta optymalizacja jest słaba... Mam mocny sprzęt i7 4790k, 16gb ram, GTX 970 w SLi i mam prawie ciągle 60+ fpsów na ultra z lekkim depth of field, ale fpsy strasznie skaczą raz jest 100+ raz 50...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2015 o 09:11, Fred778 napisał:

Gra jest całkiem fajna, tylko ta optymalizacja jest słaba... Mam mocny sprzęt i7 4790k,
16gb ram, GTX 970 w SLi i mam prawie ciągle 60+ fpsów na ultra z lekkim depth of field,
ale fpsy strasznie skaczą raz jest 100+ raz 50...

zmniejsz sobie line of sight do minimum nie zobaczysz dużej różnicy jeśli chodzi o jakość grafiki i wczytywanie obiektów w zasięgu wzroku. Wielu zdaniem jest powtórka z Crysis 2 dx11 gdzie po prostu gra renderuje tego co nie widać.

Druga sprawa Obłożenie obciążenia na procesorze jest takie jakby to była gra napisana pod jednordzeniowce - pierwszy rdzeń jest obciążony w 98% reszta prawie w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować