Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LEGO Jurassic World i LEGO Marvel`s Avengers zadebiutują jeszcze w tym roku

8 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Warner Bros. ogłosił, że jeszcze w tym roku doczekamy się dwóch nowych gier z serii LEGO. W czerwcu ukaże się LEGO Jurassic World, zaś premierę LEGO Marvel's Avengers zaplanowano na jesień.

Przeczytaj cały tekst "LEGO Jurassic World i LEGO Marvel's Avengers zadebiutują jeszcze w tym roku" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry z serii Lego zaczęły się robić strasznie powtarzalne i nudne.Ile razy można grać w to samo?Mam nadzieję, że coś zmienią w nadchodzącej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Lego Jurrasic World ale czemu Lego Avengers ? Przecież rok temu powstało Lego Marvel Super Heroes. Ewidentnie jest to skok na kase po tym jak ukaże się film Avengers 2 w maju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale szkoda, że nadal nie ma informacji, keidy i czy w ogóle wyjdzie dodatek (a może całkiem nowa gra) do Lego Hobbit, oparty na trzeciej części filmu...

Z Jurrasica się cieszę i zapewne kupię na lub chwilę po premierze, ale Marvel''s Avengers to typowy skok na kasę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2015 o 19:24, Madoc napisał:

Czym się różni skok na kasę w przypadku Avengers od tego w przypadku Hobbita czy Jurrasica?


Tym, że Jurassic i Hobbit to nie skok na kasę (w moim odczuciu), bo wcześniej nie powstała żadna gra lego, w której byliby już bohaterowie tych gier. Z drugiej strony Hobbit to w sumie posiada trochę postaci i widoczków, które mieliśmy w Lego Władca Pierścieni, ale jakoś tego specjalnie nie odczułem.

A przy Avengers to praktycznie będzie powtórka pstaci z Marvela Superheroes, bo postaci z obu filmów Avengers będzie moim zdaniem za mało, by zrobić tylko z nimi grę.

A właściwie to jestem wielkim fanem gier Lego i pewnie także Marvel''s Avengers kupię, jak tylko stanieje (czyli jakiś rok po premierze, jak nie szybciej spadnie cena).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako wielki fan serii Lego zaczynam się poważnie obawiać o jakość kolejnych wychodzących gier. Batman 3 już pokazywał że studio nie jest w stanie dostarczać rok w rok gry na wszystkie platformy łącznie z zegarkiem, i to w bardzo dobrym stanie technicznym ( Batmana gnębiły błędy które już wcześniej poprawili ). Nie mówię już o powtarzalności, bo do tego już się przyzwyczaiłem.

TT zrobił krok do przodu z Marvel Super Heros, utrzymało poziom przy Hobbicie i zrobiło krok w tył przy Batman 3. Dwie gry w tym samym roku to może być katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A przy Avengers to praktycznie będzie powtórka postaci z Marvela Superheroes, bo postaci z obu filmów Avengers będzie moim zdaniem za mało, by zrobić tylko z nimi grę.

Tak tylko weź pod uwagę to że mogą pojawić się też bohaterowie z innych uniwersów lub mniej znane postacie. Tak było w przypadku Lego Marvel Super Heroes, połowa a możne nawet ponad połowa postaci grywalnych nie była przedstawiona w fabule, a niektóre nawet w misjach pobocznych. Według mnie prędzej sprzeda się Lego Marvel''s Avengers niż Lego Jurassic World, ze względu na tytuł i popularność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować