Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Mims Beginning - pierwsze wrażenia

7 postów w tym temacie

Na szczęście gra jest jak na razie w Early Acess, a więc twórcy mają nieograniczony czas (miejmy nadzieję, że jednak kiedyś doczekamy się pełnej wersji :D) na dopracowanie swojej gry.

Grafika nie bardzo mi przeszkadza, co prawda tekstury mogły być ładniejsze, bo te, które są aktualnie wołają o pomstę do nieba.

Twórcy trafili w sedno bo od pewnego czasu szukam gry, która by wchodziły w klimaty starego, ale nadal dobrego Black&White.

Grze życzę dobrze, z tego względu, że po pierwsze jest to gra polska, a po drugie, że brakuje (przynajmniej mi) takich gier na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie tykam takich gier. Po wyglądzie interfejsu widać że gra tworzona pod mikropłatności.
Cześć, z tej strony twórca The Mims Beginning.
Gra nie jest nastawiona na mikropłatności, i nigdy nie bedzie na nie nastawiona. Nie oceniaj ksiązki po okładce albo może nie oceniaj gry po screenshotach :)
Robimy gre z pasją a nie po to zeby sprzedawać w niej karty i prezenciki za pomoca mikropłatności. Przygotowujemy kampanie i tryb wolny gry, spora część kampani jest już gotowa.
Pozdrawiam, mam nadzieje że kiedyś jednak przekonasz się do naszej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kafar,
Cześć, z tej strony twórca The Mims Beginning.
Gra nie jest nastawiona na mikropłatności, i nigdy nie bedzie na nie nastawiona. Nie oceniaj ksiązki po okładce albo może nie oceniaj gry po screenshotach :)
Robimy gre z pasją a nie po to zeby sprzedawać w niej karty i prezenciki za pomoca mikropłatności. Przygotowujemy kampanie i tryb wolny gry, spora część kampani jest już gotowa.
Pozdrawiam, mam nadzieje że kiedyś jednak przekonasz się do naszej gry.

@Hepe
Dzieki wielkie, ciesze się ze jesteś zainteresowany. Też nam brakowały gry god-like 3 lata temy kiedy zaczelismy robić The Mims, Aktualnie pracujemy nad alternatywnymi źródłami pozyskiwania surowców, oraz nad trybeme wolnym gry/ survival. Oraz nad rzeczami takimi jak inteligencja postaci i optymalizacja rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka gra wydaje się być ciekawa, ale jakoś tak w trakcie czytania informacji o niej jakoś entuzjazm przechodzi. No nic minie troszkę czasu i się dowiemy co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie tykam takich gier. Po wyglądzie interfejsu widać że gra tworzona pod mikropłatności.
Płatna gra indie robiona pod mikropłatności? Aż bym się założył o pieniądze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować