Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Thief, Transistor, Yakuza 4 i dobre indyki - mocny luty w PlayStation Plus

15 postów w tym temacie

Nie wiem czy miesiąc jest taki mocny dla użytkowników PS4.Jedynym tytułem, który mnie interesuje jest Transistor, co nie zmienia faktu, że inne tytuły także sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli poraz 11 z koleji nic ciekawego dla mnie. Kto nie gral w Transistor to polecam. Thief jest beznadziejny nie gral bym w to nawet jakby dali na ps4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z chęcią sprawdzę Yakuzę bo widzę, że całkiem dobre oceny ta gra zebrała. Cieszę się, także, że dali Transistora, będzie w co grać jak za pare lat kupię PS4. W końcu dobry miesiąc od kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bida na PS4. Grał ktos w Apotheon moze ?

Świetne gry. A w Apotheon nikt nie grał bo to premiera. 3 Lutego na PC i PS4 (nie wiem czy na xbox).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apotheon wygląda bardzo ciekawie, w Thiefa też zawsze chciałem zagrać. Co prawda wolałbym na PS4, ale nie będę narzekał ;) Yakuzą 4 też bym się jarał gdybym nie spędził 90h przy japońskiej wersji parę lat temu. Świetna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo... Yakuzę chętnie przytulę :) Thiefa mam na PC więc na PS3 raczej mi niepotrzebny.
Szkoda, że Transistor tylko na PS4. Raczej nie wyrobię się z zakupem konsoli do końca lutego i mnie to promo ominie. Słabo, bo Transistor to genialna gierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2015 o 10:17, Phobos_s napisał:

Ooo... Yakuzę chętnie przytulę :) Thiefa mam na PC więc na PS3 raczej mi niepotrzebny.
Szkoda, że Transistor tylko na PS4. Raczej nie wyrobię się z zakupem konsoli do końca
lutego i mnie to promo ominie. Słabo, bo Transistor to genialna gierka.


Czemu cię ominie? "Kupisz" sobie Transistora i jak kiedyś załatwisz sobie PS4 i nadal będziesz mieć PS+ to nic nie stoi na przeszkodzie by pograć w tą grę. Tak możesz zrobić z każdą grą. Nie musisz mieć odpowiedniej konsoli by móc "kupować" gry z PS+, ba nawet nie musisz być w posiadaniu żadnej konsoli Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2015 o 12:28, Rizzan napisał:

Czemu cię ominie? "Kupisz" sobie Transistora i jak kiedyś załatwisz sobie PS4 i nadal
będziesz mieć PS+ to nic nie stoi na przeszkodzie by pograć w tą grę. Tak możesz zrobić
z każdą grą. Nie musisz mieć odpowiedniej konsoli by móc "kupować" gry z PS+, ba nawet
nie musisz być w posiadaniu żadnej konsoli Sony.


Serio? Nie wiedziałem. Jestem posiadaczem PS3 dopiero od września 2014 i jeszcze nie bardzo orientuję się w tych wszystkich "kruczkach". Np. dopiero dziś dowiedziałem się, że gry "dostane" w promo PS+ mogę spokojnie odinstalować bo i tak zostaną przypisane do mojego konta. A tak myślałem, że po zakończeniu promocji, jeśli odinstaluję to przepadną. Człowiek uczy się każdego dnia :)
Dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Czemu cię ominie? "Kupisz" sobie Transistora i jak kiedyś załatwisz sobie PS4 i
> nadal
> > będziesz mieć PS+ to nic nie stoi na przeszkodzie by pograć w tą grę. Tak możesz
> zrobić
> > z każdą grą. Nie musisz mieć odpowiedniej konsoli by móc "kupować" gry z PS+, ba
> nawet
> > nie musisz być w posiadaniu żadnej konsoli Sony.
>
> Serio? Nie wiedziałem. Jestem posiadaczem PS3 dopiero od września 2014 i jeszcze nie
> bardzo orientuję się w tych wszystkich "kruczkach". Np. dopiero dziś dowiedziałem się,
> że gry "dostane" w promo PS+ mogę spokojnie odinstalować bo i tak zostaną przypisane
> do mojego konta. A tak myślałem, że po zakończeniu promocji, jeśli odinstaluję to przepadną.
> Człowiek uczy się każdego dnia :)
> Dzięki za info :)

To bierz teraz, póki jeszcze możesz, First Light bo ci przepadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować