• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
jupiter32a

Problem z Dying Light (0xc000007b)

Pytanie

Witam, otóż mam problem z grą Dying Light. A konkretnie, gdy próbuje włączyć grę wyskakuje error:

Aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0xc000007b). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację.


Dodam, że sterowniki od karty graficznej są aktualne, Microsoft Visual ++ aktualne, DX aktualny. Reinstalowanie wcześniej wymienionych programów nie przyniosło rezultatu.
Dodam, że gry takie jak: BF3, BF4, CS:Go, Shadow of mordor, fifa, sleeping dogs działają bez problemu..

Sprzęt:
Win 7 x64
4GB RAM
AMD Radeon HD 5700 Series
AMD Phenom(tm) II X4 965 (3,2GHzx4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

  • 0


Ja bym odinstalował wszystkie wersje VC++, zrestartował komputer, zainstalował VC++ od wersji 2005 do wersji 2012 i na końcu zrestartował komputer.

Tu znajdziesz VC++
ftp://ftp4.cdp.pl/pub/software/drivers/VCRedist_Pack/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.01.2015 o 21:34, jupiter32a napisał:

Da się wszystko usunąć za jednym podejściem (np. przez jakiś zewnętrzny program)? Ponieważ
trochę z tym klikania jest :s


Niestety. Musisz po kolei usuwać, aby rzeczywiście się odinstalowały a nie tylko zniknęły z listy aplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Gdy używam "Dependency Walkera" pokazuje mi, że jest zły D3D11.DLL (z tego co się orientuje to jest plik DirectX, czyż nie? Problem w tym, że tego pliku nie da się usunąć z folderu System32 oraz SysWOW, tak jak było to napiasne w poradnikach dotyczących tego właśnie problemu (konto posiada uprawnienia administratora, było próbowane na stanie awaryjnym, a mimo wszystko i tak nie można usunąć z powodu "Braku uprawnień").

20150130222910

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować