Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lenovo docenia polskich graczy

7 postów w tym temacie

Jaki w tej chwili jest najlepszy laptop dla graczy w ofercie Lenovo?

"Obecnie na naszym rynku dostępny jest Lenovo Y50-70 oparty na bardzo wydajnym procesorze IntelR CoreT i7 czwartej generacji, grafiką nVidia GeForce GTX 860 z 4GB pamięci wykonaną w najnowszej architekturze Maxwell."

hahah to ma być jakiś żart ? Konkurencja chociażby CLEVO ma już od grudnia GTX 980M 8GB, GTX 970M 6GB, które zmiatają wydajnością oraz kulturą pracy mało wydajny już układ GTX 860M. Lenovo nigdy na poważnie o gamingu nie myślało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem sprzęt Lenovo jest warty uwagi, ale niestety nie jest on już najlepszy bowiem są inne które mają jeszcze lepsze parametry do zaoferowania. Ale fakt faktem cały czas idą w miarę do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli co - gracze mają teraz grać na Leptopach ?
To się da wogóle ?
Jakbym miał trzymać łąpy tak wysoko jak trzeba w laptopie to bym chyba dał sobie spokuj po godzinie grania.

Strasznie mnie wkurza ta stagnacja na rynku PC i promowanie na siłe tylko przenośnych komputerów. Dla casualów albo do przeglądanie neta może to i ok, ale jak chcę sie naprawdę odprężyć - pograć na dużym ekranie wygodnie itd to nie zamieniłbym mojego 6 letniego PCta na najnowszy laptop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2015 o 21:51, Angmir napisał:

Czyli co - gracze mają teraz grać na Leptopach ?
To się da wogóle ?
Jakbym miał trzymać łąpy tak wysoko jak trzeba w laptopie to bym chyba dał sobie spokuj
po godzinie grania.

Strasznie mnie wkurza ta stagnacja na rynku PC i promowanie na siłe tylko przenośnych
komputerów. Dla casualów albo do przeglądanie neta może to i ok, ale jak chcę sie naprawdę
odprężyć - pograć na dużym ekranie wygodnie itd to nie zamieniłbym mojego 6 letniego
PCta na najnowszy laptop

No widzisz, masz wielkie szczęście, bo ja np. nie mam wyboru i PC w delegację nie zabiorę. Lapek towarzyszy mi w graniu od lat. W "dying light" na nim nie zagram, ale grać się ogólnie da. Do niego mam klawiaturę mechaniczną i nigdzie rąk wysoko kłaść nie muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja, laptopy dla graczy ... :] Układy bga padają w nich zaraz po okresie gwarancji, nawet ich rozkręcać nie muszę by dać klientowi diagnozę i zaproponować wymianę gpu za 500 zł, bądź tańszą opcję dzięki której laptop pożyje jeszcze max rok pod warunkiem, że się na nim grać już nie będzie. W tańszych lecą mocowania zawiasów od strony kadłubka, w tych z średniej półki same zawiasy. Laptopów Lenovo trafia do serwisu chyba jeszcze więcej niż Hp... Mają to ustawianie towaru tak, by działał tylko te 2 lata z hakiem na najwyższym poziomie. Osobiście dziękuję, dzięki temu mam co do garnka wrzucić ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest teraz, ale jak kilka lat temu pracowałem przy kontrolowaniu tych laptopów to mam słabą o nich opinię. Nie chodzi tu o podzespoły bo to prawie w lapkach teraz to samo, ale chłodzenie było słabe. Laptopy były o 300-400zł tańsze od jakichś innych firm ze względu na słabą jakość kadłubków. Wygląd też nie był imponujący. No i częste problemy z wifi. Mimo że ich laptopa nigdy nie miałem to samo sprawdzanie jakości zraziło mnie do tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować