Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Techland przypomina o patchu do Dying Light

16 postów w tym temacie

Panowie FHD ustawienia srednie i5 gtx 660 8gb ram ciagle mam errory masa zer i 18 na koncu. Pamiec nie moze byc read. Innym razem jakis podobny. Gra zawiesza sie ciagle na zadaniu gdy ide do zbrojmistrza po ta noge od stolu i mam dalej isc do doktorka po zastrzyk z antyzyny. Jakies pomysly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj akurat muszę schylić głowę, ponieważ wesja polska tej gry wypada o wiele lepiej od wersji angielskiej. Tam dialogi brzmią jakoś sztucznie, bez emocji. Jakby nie wiedzieli czym tak naprawdę ich postać się zajmuje itp. W wersji polskiej słucha się tego z przyjemnością.

Świetna robota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaspro
Miałem identyczny problem.Wszystkie gry działają mi na wysokich ustawieniach więc i DL tak ustawiałem.Po wyjściu z wieży miałem ok 40fps no i po kilku krokach wywalało błąd który opisałeś.Pomogło zmniejszenie roślinności na medium oraz zjechanie z zasięgiem widzenia do połowy.Przegrałem od tamtej pory 7 godzin i wszystko jest ok ale mimo wszystko dziwna sprawa.Jako,że grasz już na medium pozostaję ci spróbować zmniejszyć ustawienia,wyłączyć bajery nvidi itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama gra jest ok, ale pojawia mi się taki błąd - kiedy ładuje się cut-scena, obraz się zamraża i nic się nie dzieje, chociaż głosy prowadzą rozmowę. Po chwili (kiedy scenka się kończy) można normalnie grać. I po drugie - po chwili gry w języku polskim, przestawiłem na angielski, który też nie jest zbyt dobry, ale w porównaniu z koszmarnym polskim dubbingiem, ang można znieść. Twórcy powinni pomyśleć o niezależnym ustawianiu głosów i napisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie... Na PS4 jest tylko polski dubbing i szczerze mówiąc to mogłoby go w ogóle nie być. Nie podoba mi się to, że nie można zmienić wersji językowej - to powinna być podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram na PS4. Graliśmy ze znajomymi i powiem Wam że gra działa wyśmienicie. Jedyne spadki mieliśmy wtedy jak ściągnęliśmy w jedno miejsce grupę 10-30 zombie i wysadziliśmy ich w powietrze (wcześniej w to miejsce znieśliśmy czerwone butle). Normalna gra w kilku graczy - bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> właśnie... Na PS4 jest tylko polski dubbing i szczerze mówiąc to mogłoby go w ogóle nie
> być. Nie podoba mi się to, że nie można zmienić wersji językowej - to powinna być podstawa.
Jest jeden sposób żeby zmienić na angielski. Zmień język konsoli na angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2015 o 14:58, majkel666 napisał:

Trzebiat47 - i to naprawdę zmieni język gry???

Powinno pomoc. W niektórych grach język jest ustawiany zgodnie z ustawieniami systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować