Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WWE Immortals - recenzja

10 postów w tym temacie

Czy "brak magii ringu" to w tym wypadku minus? ;) Moim zdaniem nie. Immortals od samego początku było promowane właśnie jako taka fantasy-bijatyka z wprowadzeniem gimmicków w inny świat. I choć do całej recenzji zastrzeżeń absolutnie nie mam (wręcz przeciwnie, cieszę się, że zajął się nią ktoś, kto choć odrobinę wrestling zna - nieczęsto zdarza się też, aby to kobieta recenzowała tego typu grę), to ten jeden minus właśnie odrobinę mi nie gra. Poza tym - zgadzam się z werdyktem w 100% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem co do tego przekonany, ale przyznam że jak teraz troszkę o tym poczytałem to jestem skłonny powiedzieć że to będzie całkiem dobry tytuł, no ale nic poczekamy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to tak jak dobrze ktoś powiedział: gdyby pojawiła się wersja na konsole i PC to byłaby świetną przystawką przed nowym Mortal Kombat. Ale jeszcze nie grałem, miałem zaciągnąć i pograć. Tym bardziej, że jedną z pierwszych kart do zdobycia jest Paige... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że jedną z pierwszych kart do zdobycia jest Paige...

Dnia 31.01.2015 o 20:05, Muradin_07 napisał:

:>


<3 Trzy karty, których mi potrzeba to Paige, Ambrose i Rollins. Dwie ostatnie do walczenia, pierwsza do patrzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tych z tego co się orientuję jeszcze nie ma, ale było zapowiadane przed premierą, że będą aktualizacje dodające nowych wrestlerów. Sam chciałbym mieć Ambrose''a, Paige i Daniela Bryana. Ewentualnie bym dodawał do składu Dolpha Zigglera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem jak to będzie z balansem. Pewnie hardkory będą męczyć innych milionem Lesnarów i Reignsów :D
PS: No i ogarnąłbym kartę Mizdowa. Ciekawe jak wpasowaliby go z gimmickiem do Immortals xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować