Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs! Wygraj edycję kolekcjonerską Dying Light!

38 postów w tym temacie

> Gdzie wysłać zgłoszenia bo już mam kilka pomysłów i sporo czasu ;)
Przepraszam za spam wiem gdzie to już wysłać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2015 o 10:25, Moooras napisał:

Czy fosa z rekinami liczy się jako 1, czy każdego rekina mam policzyć z osobna?


Jeśli jeden rekin = jeden młotek na ścianie to 1 rekin = 1 narzędzie. Powiedzmy, że fosa gratis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o trochę więcej szczegółów . Czy to ma być 10 przedmiotów z gry ? To ma być projekt graficzyny czy projekt własny ? Rzeczy do konstrukcji barykad trzeba liczyć jako 1 (np.1 naostrzony pal ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy fosa z rekinami liczy się jako 1, czy każdego rekina mam policzyć z osobna?
A co jeżeli zombie zarazi rekiny i te rekiny zamienią się w mięsożerców, to już nie taki dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2015 o 10:47, DragonSuspire napisał:

A co jeżeli zombie zarazi rekiny i te rekiny zamienią się w mięsożerców, to już nie taki
dobry pomysł.


Tak na ścisłość, to większość rekinów jest mięsożercami na co dzień. Bez żadnego zarażania. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Z informacji podanych w konkursie tak naprawde bardzo niewiele wiadomo. Przydało by się wiecej info, jak to ma wyglądać, jak widać nie tylko ja czuje się "zagubiony" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Należy zaprojektować schronienie przed zombie dla siebie i znajomych. W swoim nazwijmy to "schronie" możecie wykorzystać 10 przedmiotów. Zaprojektujcie ładną grafikę (może być to praca w photoshopie, może być to praca pędzlem i farbami), w której pokażecie jak wygląda wasz schron i jakie 10 przedmiotów wykorzystacie do przeżycia apokalipsy. Praca musi być w formacie JPG lub PNG i ważyć nie więcej niż 5 mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie bardzo rozumie o co biega :D
Wiecie, samo zaprojektowanie domu można zrobić w grze np. Simsy, 7days to die. W skrajnym przypadku nawet minecraft. Ale o co chodzi z Tymi przedmiotami. Czy "Przedmiot" jest liczony jako coś czym będziemy się bronić? czy po prostu każda 1 rzecz (ściana,okno,barykada,dach itd) to 1 przedmiot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli zasadniczo wymyślamy sobie budynek + lokalizację, a w środku może być do 10 przedmiotów, które możemy wykorzystać w walce z zombiakami, tak? Np. latarka itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam iż powinna być informacja czy chodzi tutaj o 10 przedmiotów które miałyby znaleźć się w takim schronieniu (np. karabin M16, siekiera, laptop) gdzie każde z nich to osobny przedmiot.
Może też chodzić o przedmioty bedące częścią miejsca jak np (drzwi pancerne, wilczy dół).
Najrozsądniej byłoby podać konkretne miejsce "safe housse" bo jeżeli jest dowolność to mozna wtedy naciągnąć nieco system i stwierdzić: "moim pierwszym przedmiotem jest fort knox", a tak np konkurs powinien brzmieć:

"Podczas zombie apokalipsy udaje ci się odnaleźć niewielki magazyn na obrzeżach miasta, masz zamiar w nim urządzić swój safe house, wybierz 10 przedmiotów które uznajesz za niezbędne. Magazyn jest na tyle duży iż pomieści w sobie ciężarówkę dostawczą, a teren wokół niego posiada nieprzerwany płot oraz sprawną odsuwaną bramę, teraz od ciebie zależy czy uda ci się przeżyć, powodzenia".

Lub coś w ten deseń :) bo bez tego mogę uznać iż znajduję się w bazie wojskowej w której na wyposażeniu jest wszystko czego mi potrzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować