Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs! Wygraj edycję kolekcjonerską Dying Light!

38 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2015 o 12:33, Woko11 napisał:

Tyle się mówi o PEGI, a już 13-latkowie mogą wygrać Dying Light :D

Ciii :)

Pegi to tylko pomoc w podejmowaniu świadomych decyzji o zakupie gier przez rodziców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat skończyłem taki sobie o projekt i patrzę… konkurs :D może troszkę nie na temat, ale mam nadzieję, że się spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dacie jakiś banalny przykład jak miałby wyglądać taki opis? Bo "Zaprojektuj schronienie przed zombie dla siebie i znajomych.
Możesz wykorzystać tylko 10 przedmiotów." to troszkę mało.
Czy jako przedmiot liczymy samo schronienie? Czy jeśli tworzymy jakiś płot to cały płot jest liczony jako 1 przedmiot (jeśli jest liczony jako przedmiot), czy jakaś część. Etc, etc.
Więcej szczegółów.

PS: Chyba najlepiej byłoby, gdybyście jak to napisał Artmaton dali dany obiekt do zmodyfikowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt informacji jest niewiele... ale według mnie to ogromna zaleta tego konkursu. Mamy duże pole manewru, właśnie dzięki niesprecyzowania polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Należy zaprojektować schronienie przed zombie dla siebie i znajomych. W swoim nazwijmy
> to "schronie" możecie wykorzystać 10 przedmiotów. Zaprojektujcie ładną grafikę (może
> być to praca w photoshopie, może być to praca pędzlem i farbami), w której pokażecie
> jak wygląda wasz schron i jakie 10 przedmiotów wykorzystacie do przeżycia apokalipsy.
> Praca musi być w formacie JPG lub PNG i ważyć nie więcej niż 5 mb.

Czyli jak wezmę schron przeciwatomowy i w tym schronie będę miał możliwość odpalenia atomówki (liczę jako dwa przedmioty bomba na zewnątrz bunkru oraz pilot do zdalnego zapłonu w mojej dłoni) oraz nad bunkrem ogromną beczkę z małymi dziurkami o zawartości przyciągającej zombie (jak każdy wie zombi uwielbiają koszerne mózgi) czyli 3 przedmiot to wystarczy że przedstawie to w formie graficznej a potem rozprawie się z chołotą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak na to spojrzysz, jest kilka opcji:

- zaprojektuj (wybierz/opisz) budynek i jego wyposażenie (10 sztuk wyposażenia)
- wybierz 10 sztuk wyposażenia które powinno wchodzić w skład jakiegokolwiek schronienia
- zaprojektuj budynek wraz z jego elementami oraz wyposażeniem (zarówno elementy, budynek jak i wyposażenie wlicza się do limitu 10 sztuk)
- określić konkretne miejsce i je wyposażyć (10 sztuk wyposażenia, miejsce sponsorowane przez Gram.pl "owe miejsce to nie siedziba Gram.pl" :) )
- Albo może właśnie zdecydować iż to siedziba Gram.pl będzie takim miejscem, i następnie wybrać co byśmy w takiej siedzibie chcieli mieć ze sobą aby przetrwać :)

Ile miejsc tyle możliwości i scenariuszy :)
Chociaż uważam że łatwiej byłoby gdyby to było dość realistyczne jak np. odnośnie tego kim jesteś teraz i jakie masz możliwości zaplanowania takiego działania w tym właśnie momencie. Przyjąć że sytuacja jest logiczna wszyscy uciekają z miasta ale wojsko nie pozwala opuścić terenu ze względu na obawy przed rozprzestrzenieniem epidemii. Siedzisz w swoim mieszkaniu i wiesz że masz 24h na zorganizowanie czegoś szybko, jakie są twoje plany na uchronienie się przed nadciągającym nieszczęściem.

No i w takim wypadku mielibyśmy mniej więcej rzeczywisty obraz dla konkursu bo nikt nam nie powie że, zamyka się na bezludnej wyspie lub w zamku na szczycie góry, bo po prostu nie ma takiej możliwości w życiu codziennym. A mogłoby to wpłynąć w pozytywny sposób na myślenie o tym co jesteś w stanie przygotować w 24 godziny będąc sobą, umiejąc to co umiesz i mając dojścia tam gdzie je masz. Niektórzy mogą mieć ojca wojskowego, inni mogą pracować przy resocjalizacji, inni mogą mieć licencję pilota etc. lecz każdy by wiedział że jest ograniczony tym do czego ma dostęp a zarazem musieliby wziąć pod uwagę to iż wojsko będzie próbowało ich powstrzymać przed opuszczeniem terenu ponieważ będą podejrzewać iż można przenosić wirusa (i nie ma że poproszę i mnie przepuszczą bo znam kaprala Marka, a ten zignoruje ryzyko rozprzestrzenienia pandemii).

Ja bym mniej więcej w ten sposób rozrysował sytuację dla konkursu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
jeżeli wysłałem już swoją pracę i w jednym słowie jest błąd, jest możliwość wysłania jej ponownie z usuniętym błędem, czy już po ptakach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2015 o 08:46, czarnyyyy napisał:

Witam,
jeżeli wysłałem już swoją pracę i w jednym słowie jest błąd, jest możliwość wysłania
jej ponownie z usuniętym błędem, czy już po ptakach?


Cześć, możemy usunąć pracę z systemu i będziesz mógł ją ponownie wysłać via http://www.gram.pl/konkursy/dyinglight/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2015 o 14:10, pstarczynowski napisał:

> Witam,
> jeżeli wysłałem już swoją pracę i w jednym słowie jest błąd, jest możliwość wysłania

> jej ponownie z usuniętym błędem, czy już po ptakach?

Cześć, możemy usunąć pracę z systemu i będziesz mógł ją ponownie wysłać via http://www.gram.pl/konkursy/dyinglight/


Jeżeli jest taka możliwość, to poproszę. Chyba, że osobom sprawdzającym pracę nie przeszkadza ta literówka jeżeli już jakiekolwiek pracę sprawdzali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2015 o 17:25, czarnyyyy napisał:

> > Witam,
> > jeżeli wysłałem już swoją pracę i w jednym słowie jest błąd, jest możliwość
wysłania
>
> > jej ponownie z usuniętym błędem, czy już po ptakach?
>
> Cześć, możemy usunąć pracę z systemu i będziesz mógł ją ponownie wysłać via http://www.gram.pl/konkursy/dyinglight/


Jeżeli jest taka możliwość, to poproszę. Chyba, że osobom sprawdzającym pracę nie przeszkadza
ta literówka jeżeli już jakiekolwiek pracę sprawdzali.


Nie będzie przeszkadzać :) Pracę zostawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie pytanie, ale po przeszukaniu forum, regulaminu konkursu oraz strony nie mogłam znaleźć daty ogłoszenia wyników, tudzież samych wyników. Czy konkurs już rozstrzygnięty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować