Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3 na PlayStation 4 będzie wymagać przynajmniej 50 gigabajtów wolnego miejsca

16 postów w tym temacie

Dawno już przestałem zwracać uwagę na takie rzeczy. Kto używa na raz 10 gier? Jak przestanę w jakąś grać to usunę jak będzie trzeba. Wszystkie stany i tak są eksportowane na serwer PSN jak ma się Plusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to dużo, czy mało, a może w sam raz ?
Wiedźmin 3 to z pewnością śliczna i ciekawa gra.
Tak czy inaczej na mojej PS4 miejsce Wiedźmina 3 zajęła Dying Light a do tego dołożę jeszcze, za niecałe trzy tygodnie The Order: 1886.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem, czy to dużo, czy mało, a może w sam raz ?
> Wiedźmin 3 to z pewnością śliczna i ciekawa gra.
> Tak czy inaczej na mojej PS4 miejsce Wiedźmina 3 zajęła Dying Light
> a do tego dołożę jeszcze, za niecałe trzy tygodnie The Order: 1886.
Super. Dzięki bardzo za szczegółowe info. Bardzo nam się wszystkim przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zdążyli się już chyba przyzwyczaić.Większość gier AAA zajmuję przynajmniej 30 GB na dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+ łatki, dodatki i inne cuda; będzie trzeba zarezerwować sporo więcej miejsca. Gra trafi niedługo do tłoczni, a prace nad nią będą trwały dalej. Przynajmniej tyle można wywnioskować z wszechobecnych w ostatnim czasie zapowiedzi. Sporo pracy przed nimi.

Gdy już zapatrzę się w PS4, prawdopodobnie dorzucę do tego 1TB-3TB dysk. Standard to zdecydowanie za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dawno już przestałem zwracać uwagę na takie rzeczy. Kto używa na raz 10 gier?

No nieraz się używa jeśli się gra w dużo gier a niekoniecznie każdą się kończy od razu.
Savy tak, można wrzucić na serwer ale pliki gry na dysku... Wszystkie te updaty... I ściągaj to później kolejny raz jak chcesz chwilę pograć. Net wolny a tu trzeba zassać 5GB.

Ale po części(większej) się z tobą zgadzam. 400GB wystarcza a jeśli kogoś stać aby kupować 5 gier na raz to stać go też na większy dysk. Chociaż z chęcią dołożył bym te 50zł aby Sony montowało 1TB.

Co do rozmiaru samej gry to zaskoczył raczej pozytywnie niż negatywnie.
Skoro takie tunelówki jak CoD Ghosts wymagały ponad 40GB a z DLC i patchami to pewnie blisko 50 to rozmiar tak dużej gry z otwartym światem to w takim zestawieniu "tylko" 50GB.
Mam nadzieję że nie kosztem jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam ok 70GB wolnego miejsca na dysku :/
Jak ktoś wie, to niech mi powie gdzie można dokupić dysk do Ps4 a będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja już mam ok 70GB wolnego miejsca na dysku :/
> Jak ktoś wie, to niech mi powie gdzie można dokupić dysk do Ps4 a będę wdzięczny.
Każdy dysk 2,5" 5400rpm o grubości nie większej niż 9,5mm, Pojemność do wyboru, od 160GB do 2TB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja już mam ok 70GB wolnego miejsca na dysku :/
> Jak ktoś wie, to niech mi powie gdzie można dokupić dysk do Ps4 a będę wdzięczny.
A ps4 nie używa dysków 2.5 cala ? Z tego co kiedyś widziałem to niektórzy pakowali do czarnulki nawet dyski ssd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą na PC chyba 40 GB ma zajmować, ciekawe czemu na PS4 aż 50 GB ? Ogólnie to mnie bardziej niż W3 przeraża GTA V i jej 65 GB xd, coś czuję że niedługo 2TB będzie za mało i będzie trzeba 2-gi dysk dokupić :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować