Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield Hardline – już graliśmy

10 postów w tym temacie

Nigdy więcej nie dam się nabrać na battlefieldy - po doskonałym Bad Company 2, każda kolejna część zawodziła mnie coraz bardziej. Złotówki na BF-a nie wydam i już. Teraz ewentualnie tylko Battlefront chociaż i tak będę podchodził do tego z dużą dozą niepewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. Czy można już pobierać betę Hardline? Bo informacje o becie dostałem, ale o tym kiedy będzie można, skąd i jak ją pobrać, żadnej. Jutro startuje, a zanim pobiorę, będzie po becie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę bardzo silne wrażenie, że każdy kolejny tytuł od czasów BF3, może być spokojnie komponowany jako dodatek. Dopiero co wyszła 4, która jest pod wieloma względami niedorobiona i niegrywalna. Do tego jeszcze policjanci i złodzieje, którzy powinni figurować jako rodzaj rozgrywki, a nie osobny box za kolejne sto złotych.

Jak już mówimy o podobnych lub zbliżonych gierkach, to Rainbow Six Siege bardzo przypadł mi do gustu. Mamy bandytów, mamy pułapki, mamy taktykę. Minimalizm w dobrym wykonaniu. Jeżeli Hardline choć trochę nie oprze się o dobrą taktykę, tylko o bezmyślne torowanie sobie drogi trupami, to już brak mi słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten tytuł można określić podobnie jak nowy DmC znajdzie fanów którym stare serie nie odpowiadały, ale stracić może szereg starych wyjadacz. Wszystko zależy od sprzedaży jak gra się nie sprzeda w przynajmniej 4milionach egzemplarzy to dla EA będzie znaczyło to klęskę co dla Capcomu Devil 1,15 mln :D Ostatni Battlefield sprzedał się chyba w okolicy 8 mln. Niektóre gry powinny mieć inny tytuł na starcie to zmieniło by reakcje fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta seria traci fanów z roku na rok. Przeciwników przybywa wprost proporcjonalnie do coraz niższego poziomu każdego tytułu więc spodziewam się upadku serii i odsunięcia ponownie na kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam grałem w betę battlefield hardline mam pytanie : czy wymagania w pełnej wersji ulegną zmianie czy nie ?Bo skoro beta mi płynnie chodziła to warto kupić pełną wersję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować