Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera DLC do Lords of the Fallen przełożona

6 postów w tym temacie

Jakoś właśnie za cicho było jeśli chodzi o dodatek do Lords of the Fallen więc i info o opóźnieniu jakoś mnie nie dziwi, ani nie martwi. Powiem szczerze że w podstawę grało mi się bardzo fajnie więc na DLC''ka mogę poczekać bo wiem że warto. To że chcą go wydać od razu z paczką poprawek to tylko plus - mniej błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to prawda, strasznie cicho było o tym dodatku. I na chwilę, można było zapomnieć, że w ogóle ma wyjść. W sumie ważne jest to, że to nie chodzi o samo DLS tylko o patcha. I myślę, że to dobre posunięcie. Nikt przynajmniej nie będzie miał pretensji, że coś nie działa albo się tnie. Więc czekamy dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem że im później wyjdzie tym lepiej go dopracują:) Co ma wpływ na naszą zabawę(grę). Chyba najistotniejsze jest to że sama podstawa ma wiele do zaoferowanie i wyszła w terminie a nawet i parę dni wcześniej:) Więc dla mnie DLC nie musi tak szybko wychodzić:) Bardzo dobrze że pracują nad patchem i interesują się swoim można powiedzieć Flagowym produktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się cieszę że wyjdą razem, może trochę później ale to nic, na razie kończę inną grę, więc nie będę płakał z powodu przesunięcia o kilka dni czy tygodni wydania DLC, do tego jeszcze patch, co jest zdecydowanie dobrą wiadomością, bo te takie widoczne rażące błędy znikną już teraz. Oby było ich jak najmniej, i oby wkrótce zostały wydane DLC wraz z Patchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować