Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twitcha ogląda już sto milionów widzów miesięcznie

7 postów w tym temacie

Aż dziwne, że Google nie rozwija YouTuba aby był on konkurencyjną platformą do streamowania.

Jak na razie trzeba pogratulować udanego zakupu Amazonu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to dużo? Raz na miesiąc wejdę, na chwilkę zobaczyć nową grę. Ile jest takich osób? Ważne jest ile osób wchodzi regularnie, codziennie, ile prowadzi transmisje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2015 o 23:25, nurbi napisał:

Nie jestem pewien ale na YouTube chyba działa jakaś forma streamowania.

Działa, ale tak jakby chciała, a nie mogła. Ogólnie w porównaniu do możliwości Twitcha przedstawia się nieco beznadziejnie. Sam wchodzę na jakieś różne streamy, ale raczej okazjonalnie. Ale gratulacje się należą, ładnie się wybili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę od Twitcha jestem uzależniony już ;P antenę telewizyjną odłączyłem już dawno, do TV dostałem w prezencie nawet Chromecast aby rzucać Twitcha właśnie na TV ;) chociaż śledzę z 6-7 użytkowników to na prawdę (nie chodzi o gry) ale można z nimi i innymi ludźmi porozmawiać a i śmiechu jest co nie miara ;)

Oczywiście Twitch ma dużo też problemów oraz debilnych rozwiązań. Cóż, może z czasem to zmienią bo wybór rozdzielczości na swoim kanale gdy się nadaje tylko dla partnerów do zdecydowanie i nadal debilizmy roku tym razem 2014.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować