Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W co zaGRAMy w lutym 2015 roku - najciekawsze premiery miesiąca

24 postów w tym temacie

Szczerze mówiąc to na konsolach raczej słabiutko: prawdopodobnie przereklamowane The Order, niezbyt świeży i raczej przeciętny RE i kilka kaszalotów. Może Evolve co najwyżej.

Za to na PC kilka perełek: rewelacyjny remaster Homeworld, świetnie zapowiadający się Atilla i Cities XXL plus również Evolve.

Zastanawiam się, czy zakup z końcem roku PS4 to był dobry pomysł. Może trzeba było jednak doinwestować PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie czekam na Homeworld. Pamiętam, jak za dzieciaka siedziałem przy tych grach i obserwowałem wielkie starcia w przestrzeni i wszystko przegrywałem, bo kompletnie nie ogarniałem. :) Mimo wszystko zapisały się w mojej pamięci bardzo ciepło, więc remake na pewno sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Order i Dragon Ball: Xenoverse jedyne tytuły na które chyba czekam, no cóż do Marca trzeba się świetnym Dying Light nacieszyć, i ukończyć kilka pobocznych zaległych tytułów (A i oby do marca, mi czasu wystarczyło) : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2015 o 12:55, majkel666 napisał:

Zastanawiam się, czy zakup z końcem roku PS4 to był dobry pomysł. Może trzeba było jednak
doinwestować PC.


Z konsolami to jak z grami - nie warto kupować od razu. Ja bym poczekał co najmniej kilka lat aż wejdą na rynek ulepszone wersje, a gier do wyboru będzie znacznie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dragoballa na pc w sprzedaży poza steam? bo tam to wychodzi drogo. Druga sprawa, że wciąż resident evil jest tańszy na steamie (25 euro czyli 105zł), ma trochę mniej dlc (czyli mniej o: wesker, 2 bronie pack, map pack i costume pack), ale kupując 2 pak (40 euro czyli jakieś 167zł za 2 gry) ma się już to co tu bez tych 2 dlc z broniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna gra, która mnie bardzo interesuje to Cities XXL, ponieważ może okazać się czymś na co czekaliśmy przy okazji premiery nowego SimCity.

Jest także The Order, który może okazać się dobry, jednak ja nie za bardzo pokładam w nim nadzieję (co może okazać się błędem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2015 o 19:35, Hepe napisał:

Jest także The Order, który może okazać się dobry, jednak ja nie za bardzo pokładam w
nim nadzieję (co może okazać się błędem).


Sądzę, że raczej nie. A nawet jeśli stanie się cud i ta gra będzie cokolwiek warta, to i tak nic się nie stanie jak ktoś sobie z zakupem trochę poczeka, prawda? Nie trzeba gry kupować od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2015 o 19:35, Hepe napisał:

Jedyna gra, która mnie bardzo interesuje to Cities XXL, ponieważ może okazać się czymś
na co czekaliśmy przy okazji premiery nowego SimCity.



Buehuehuehe. Jeśli nie naprawią optymalizacji (a na to się zapowiada) to wątpię. Dwa słowa. Cities: Skylines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Jedyna gra, na którą czekam w tym miesiącu to Evolve. Left 4 Dead rządził, a Evolve będzie duchowym spadkobiercą tej gry. Grałam w Alphę i Betę tejże gry, mówiąc krótko: bardzo mi się spodobała.
Preorder w gram.pl złożony, teraz tylko czekać i mieć nadzieję, że zdąży się ściągnąć i zainstalować przed końcem ferii. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować