Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield Hardline - wersja beta już dostępna

18 postów w tym temacie

Pograłem jakiś czas i stwierdzam że to nie dla mnie. Pal licho zmianę klimatu, ale ta gra w ogóle nie przypomina BF''a. Minimapa jak dla mnie mało czytelna. By dostać kolejną spluwę trzeba "pofarmić" kasę, to samo z dodatkami do nich. Mam wrażenie, że jest więcej skórek/kolorów do broni niż samych miotaczy kul. Bronie nie mają recoila, no bo po co? Staram się znaleźć jakieś dobre cechy tej gry, ale... Nie mam jakoś pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak na innych platformach ale na chwilę obecną (03.02.15 14:50) na x-a 360 nie da się jeszcze ściągnąć ;(, pozostaje cierpliwie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak,tak zawsze tak jest na pc wszystko pierwsze a ea games pokazuje jak traktuje konsolowców,kase umieją brać za byle dodatki do broni,ale odpalić bete to już inna historia,zostaje cierpliwie czekać.Choć czytając opinie żadnych petard nie posiada więc przestaje żałować pomału że jeszcze nie testuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się oszukiwać, wszystkie bf-y i cody to jeden pikuś i nic nowego nie wnoszą. Powinni wrócić do czasów z I wojny światowej i myślę że sukces gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co się oszukiwać, wszystkie bf-y i cody to jeden pikuś i nic nowego nie wnoszą. Powinni
> wrócić do czasów z I wojny światowej i myślę że sukces gwarantowany.
Z I wś? Jaki FPS jej dotyczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra właśnie skończyła się pobierać na PS4.
Liczę na to, że beta zachęci mnie do kupna pełnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jeśli chodzi o Hardline to jest zgoła odmienny niż poprzednie części. Faktycznie system zniszczeń jest póki co znikomy, mapy mają błędy, a klasy mogą wydawać się niewyrównane, ale miejmy nadzieję, że zostanie to poprawione w finalnej wersji gry. Mi osobiście podoba się atmosfera panująca na serwerach. Czuć adrenalinę i dynamikę rozgrywki, a to się chwali.
Jeśli chcecie zobaczyć gameplay z BETY to zapraszam na kanał:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLTgjxBPcMrnnKIdFXbDVlMbHhWxb4SLhK
Filmy ze wszystkich dostępnych trybów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Co się oszukiwać, wszystkie bf-y i cody to jeden pikuś i nic nowego nie wnoszą.
> Powinni
> > wrócić do czasów z I wojny światowej i myślę że sukces gwarantowany.
> Z I wś? Jaki FPS jej dotyczył?
necrovision, iron storm :)
Miałem na myśli II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2015 o 16:25, HellThePismen napisał:

BETA na PS3 nauczcie się szukać w sklepie


W czasie gdy pisałem komentarz, nie było bety w sklepie. Tak samo nie było jej na xboxie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować