Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czołgi i samoloty w przyszłości pojawią się w Battlefield Hardline?

20 postów w tym temacie

Przestańcie wydawać pieniądze na tę niedorobioną serię... Od BF3 robi się coraz gorsza a sprzedaż coraz większa, więc EA widząc, iż mimo gniota zarabia na marce dalej wydaje jedną wielką kupę. Przestańcie to kupować i zacznie się znowu lepsza jakość i większa zawartość dla graczy a nie półprodukt na premierę później 2-3x tyle za 5 dlc żeby dostać 3/4 gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może się pojawić i potwór spaghetti. Tej grze nic nie pomoże. Od BF3 te same błędy. Teraz dochodzi jeszcze gigantyczny odrzut przy strzale, a strzał w rękę powoduje taniec ala John Travola. Kto co lubi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pierwszy raz słyszę by policja ścigała złodzieja... czołgiem.
To byłoby zabawne. xD
Złodziej ucieka jakimś autem a tu mu policja zza rogu czołgiem wyjeżdża xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2015 o 17:28, Pafun napisał:

Pierwszy raz słyszę by policja ścigała złodzieja... czołgiem.


Już raz złodziej uciekał czołgiem w USA to i czemu policja nie miałaby ścigać czołgami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co "niebawem pojawi się" w grze EA, szczególnie w Battlefieldach od 3 w zwyż nie będzie nigdy darmowe :P Kolejna złota kura. Ale nie martwię się bo i tak tego nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie dzieci, że parę rzeczy wam wyjaśnię:

1. BFy zawsze były niedopracowane :( . Wiem, wy czasów np BF2 i cyrków tam nie pamiętacie dlatego gadacie o błędach "od bf3". Więc NIE będzie lepiej jak nie kupicie. Nikt takich gier właściwie nie robi i widać widocznie dlaczego.

2. Więc darujcie sobie pisanie "nie kupujcie bla bla". Po prostu nie kupuj, a inni sami zdecydują co robić ze swoimi pieniędzmi.

3. Wracając do bf2 - dodatki płatne 50-70 złotych. Nikt nie jęczał. To samo dzisiaj i jęki i stęki wszędzie. Co z wami niby nie tak? Zawartość dla graczy ta sama, ale pracy w cholerę więcej przy dzisiejszych standardach... Więc powinniście się cieszyć, że cena nie rośnie.

4. Premium... oj to takie straszne, że zamiast wydawać 250, możesz wydać 170 złotych... (ceny z bf3, nie mam już polskiego origina nie wiem jak teraz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2015 o 21:11, saborcat-14 napisał:

Patrząc na to co dziej się z marką Battlefield mam coraz większe obawy o SW Battlefront.



Kolejny mądry inaczej komentarz... Hardline robiło Visceral Games, a nie DICE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie wielce mądry - niemal każda gra jest w jakiś sposób niedorobiona po premierze, ale to co działo się z BF4 jest jednym z najgorszych release ostatnich lat. Trzeba być ślepym żeby to negować.
Druga sprawa. Jak ci się nie podobają opinie innych i każesz im przestać pisać to może wróć do gadania z samym sobą, bo chyba nie pojmujesz po co fora internetowe istnieją. Nie każdy będzie ci przyklaskiwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj w betę, ostatni raz grałem w serię BF chyba w ten 2142. Wszedłem w tryb napadu na bank - nawet nie wiem kiedy zginąłem ;) ten tryb absolutnie nie przypadł mi do gustu, natomiast tryb Fucha - kradzież samochodu (takie capture the flag), którym trzeba jeździć jak najszybciej, żeby utrzymać go we władzy drużyny jest awesome. Zabawa przednia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Panie wielce mądry - niemal każda gra jest w jakiś sposób niedorobiona po premierze,
> ale to co działo się z BF4 jest jednym z najgorszych release ostatnich lat. Trzeba być
> ślepym żeby to negować.
> Druga sprawa. Jak ci się nie podobają opinie innych i każesz im przestać pisać to może
> wróć do gadania z samym sobą, bo chyba nie pojmujesz po co fora internetowe istnieją.
> Nie każdy będzie ci przyklaskiwał.

Już pisałem, zobacz co się w bf2 działo ;) Poza tym imop jedynm ważnym problemem był netcode, który daje o sobie znać w wielu grach. Nawet w CSie na 10 graczy mi się zdarza, że strzelam gościowi w plecy "dotykając" go lufą a on jakoś nie ma zamiaru zginąć od pełnego magazynka ;)

Nie podoba mi się bzdurne pisanie i mówienie innym co mają robić ze swoimi pieniędzmi i w co mają lubić grać.

Jak się nie podoba mój post, możesz opuścić forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> .......
> Nie podoba mi się bzdurne pisanie i mówienie innym co mają robić ze swoimi pieniędzmi
> i w co mają lubić grać.
>
> Jak się nie podoba mój post, możesz opuścić forum ;)

I vice versa jak Ci się nie podobają innych wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować