Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska Mortal Kombat X z figurką Scorpiona dostępna tylko w wersjach konsolowych

18 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Warner Bros. ogłosił zawartość i ceny poszczególnych edycji Mortal Kombat X. Gwoździem programu jest figurka jednego z najpopularniejszych wojowników, którą możecie zobaczyć na wizualizacji.

Przeczytaj cały tekst "Edycja kolekcjonerska Mortal Kombat X z figurką Scorpiona dostępna tylko w wersjach konsolowych" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle PC-ty dostają kopa w tyłek a konsole faworyzowane :) Mam co prawda ps4, ale jednak też mam PC i jestem rozczarowany Ed Bonnem i całej jego beznadziejnej świty. Niby wyjście Mk na PC to łaska ? Takiej łaski nie chce. Zwłaszcza, że części w 2D są o 100 razy lepsze, niż też nowy szajs co wydają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli po raz kolejny czekam aż wyjdzie kolekcja z wszystkimi DLC i dodanymi postaciami. Tak jak z poprzednim Mortalem.
I oczywiście poczekam też na odpowiednią promocję na Steam :)
Raz, że nie wspieram faworyzowania platform, dwa, że nie będę płacił 10 razy po to żeby mieć pełną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Scorpion jakos dziwnie Batmanem zalatuje. Figurka z MK 2011 (walczacy Scorpion i Sub-Zero) prezentowala sie znacznie lepiej. Ta zupelnie do mnie nie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się zgadzam. Czyli nie jestem jedynym, który uważa, że ta wersja Scorpiona jest do niczego. Figurka też zresztą taka na dwa razy, tyłka nie urywa. Dużo lepiej wyglądał w MK 9 moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ten Scorpion jakos dziwnie Batmanem zalatuje. Figurka z MK 2011 (walczacy Scorpion i
> Sub-Zero) prezentowala sie znacznie lepiej. Ta zupelnie do mnie nie przemawia.

Ale za jakieś 40 lat będzie się cenić i to sporo jak zachowa się z figurką oryginalne pudełko ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2015 o 20:27, Renchar napisał:

Ale za jakieś 40 lat będzie się cenić i to sporo jak zachowa się z figurką oryginalne
pudełko ^^


Za 40 lat to ja juz bede mial dwie wille i 3 ferrari, bo sprzedam edycje kolekcjonerska pierwszego Wiedzmina ;)

Poszperalem troche w necie i okazuje sie, ze beda DWIE wersje kolekcjonerki i w tej drugiej Scorpion wyglada juz calkiem niezle: http://www.videogamer.com/ps4/mortla_kombat_x/news/mortal_kombat_x_gets_four_different_special_editions.html Ta druga mnie kusi, i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chycił, ale w czerwcu jeszcze Wiesiek do kupienia. Zarabiam już przyzwoicie, jak na młodego człowieka, ale prawie 1k golda na gry w ciągu ok. miesiąca to trochę dużo :/

Wiadomo w ogóle kto, jak i za ile wydaje to u nas? Zaraz marzec, a tu nie ma gdzie preorderów składać :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować