Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Borderlands odzyskuje multiplayer na PS3

8 postów w tym temacie

Wątpię aby pierwszy Borderlands nadal cieszy się dużym zainteresowaniem.No, ale dobrze, że funkcja, która powinna być dostępna przez cały czas znowu działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grach które mają mniej niż 10 lat i cieszą się popularnością nie powinno w ogóle mieć miejsca coś takiego jak wyłączanie serwerów. Sony to już w ogóle mnie doprowadza tym do szału, takie Gran Turismo 5 - Offline, seria Resistance - Offline, Bulletstorm - Offline i tak dalej. Najbardziej wkurza to w grach które są nastawione na multi, ba, nie mają singla w ogóle, jak na przykład MAG. Co za głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2015 o 19:12, NuGGet napisał:

W grach które mają mniej niż 10 lat i cieszą się popularnością nie powinno w ogóle mieć
miejsca coś takiego jak wyłączanie serwerów. Sony to już w ogóle mnie doprowadza tym
do szału, takie Gran Turismo 5 - Offline, seria Resistance - Offline, Bulletstorm - Offline
i tak dalej. Najbardziej wkurza to w grach które są nastawione na multi, ba, nie mają
singla w ogóle, jak na przykład MAG. Co za głupota.

Borderlands to nie wina Sony, tylko zamknięcia gamespy. Natomiast co do reszty wymienionych przez Ciebie gier - żadna nie była popularna w momencie zamknięcia poza GT5. Żadna. Serwery każdej z nich swieciły pustkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.02.2015 o 21:01, Henrar napisał:

Borderlands to nie wina Sony, tylko zamknięcia gamespy. Natomiast co do reszty wymienionych
przez Ciebie gier - żadna nie była popularna w momencie zamknięcia poza GT5. Żadna. Serwery
każdej z nich swieciły pustkami.

Ale w takiej sytuacji powinni coś z trofeami zrobić, bo w wielu grach po prostu nie da się ich nabić bez trybu online. Ja osobiście akurat mam gdzieś trofea, miło jak wpadają, ale nie przywiązuję zbytnio do nich uwagi, są za to ludzie którzy dla tego dziadostwa grają i raczej zachwyceni nie są kupując grę i nie móc jej w pełni ukończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować