Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wybory Gramowiczów 2014 - wyniki!

107 postów w tym temacie

Ok, mogę powiedzieć, że plakietki dla użytkowników, którzy wygrali poszczególne kategorie w naszych Wyborach zostały przydzielone :)

Przepraszam jednocześnie za takie opóźnienia. Zostały jeszcze koszulki, te zostaną do Was rozesłane w najbliższych dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2015 o 16:59, Muradin_07 napisał:

Ok, mogę powiedzieć, że plakietki dla użytkowników, którzy wygrali poszczególne kategorie
w naszych Wyborach zostały przydzielone :)

Przepraszam jednocześnie za takie opóźnienia. Zostały jeszcze koszulki, te zostaną do
Was rozesłane w najbliższych dniach.


Nic się nie stało, ale widziałem u siebie chyba nie tą co powinienem dostać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2015 o 17:11, Isildur napisał:

Nic się nie stało, ale widziałem u siebie chyba nie tą co powinienem dostać xD

Ziptofaf kradziej ma Twoją. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2015 o 17:16, Kadaj napisał:

Ziptofaf kradziej ma Twoją. xD


A to niedobry skradł mi moją plakietkę xD

Z drugiej strony może powiedzieć to samo o mnie xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2015 o 17:16, Kadaj napisał:

Ziptofaf kradziej ma Twoją. xD


Sugerujesz że w związku z zaistniałą sytuacją nie powinien już dostać nagrody fair play? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2015 o 16:59, Muradin_07 napisał:

Przepraszam jednocześnie za takie opóźnienia. Zostały jeszcze koszulki, te zostaną do
Was rozesłane w najbliższych dniach.


Pisałeś, że walentynkami się nie opiekowałeś, ale jednocześnie złozyłeś obietnicę ... też dostanę utęsknione koszulki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2015 o 03:31, Martimat napisał:

Pisałeś, że walentynkami się nie opiekowałeś, ale jednocześnie złozyłeś obietnicę ...
też dostanę utęsknione koszulki?


Tak, powinieneś też swoje dostać. Ciężko jest ogarnąć sprawę, której kulis się nie zna, ale mam nadzieję że już niedługo to będzie także załatwione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2015 o 11:58, Kadaj napisał:

Zabraliście plakietki zwycięzcom sprzed roku? Czyli nie będzie tęczy? : <


Nie, niestety nie będzie. Byłoby z tym jeszcze więcej zamieszania niż korzyści. Nie wykluczone, że jeśli plebiscyt się utrzyma to w przypadku nowego forum będę o tym pamiętał, że fajnie by było to dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2015 o 12:09, Muradin_07 napisał:

Nie, niestety nie będzie. Byłoby z tym jeszcze więcej zamieszania niż korzyści. Nie wykluczone,
że jeśli plebiscyt się utrzyma to w przypadku nowego forum będę o tym pamiętał, że fajnie
by było to dodać.


Coś wam nie bardzo wyszła ta akcja. Oprócz oczywistej pomyłki z przypisaniem nieprawidłowych plakietek, to zapomnieliście o GSach - u mnie plakietka z forum zniknęła, ale na GSie pozostała. Nowi zwycięzcy z kolei nie mają plakietek na GSie. To zwykła pomyłka czy świadoma decyzja żeby zeszłorocznym laureatom też coś zostało? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2015 o 12:24, rob006 napisał:

Coś wam nie bardzo wyszła ta akcja. Oprócz oczywistej pomyłki z przypisaniem nieprawidłowych
plakietek, to zapomnieliście o GSach - u mnie plakietka z forum zniknęła, ale na GSie
pozostała. Nowi zwycięzcy z kolei nie mają plakietek na GSie. To zwykła pomyłka czy świadoma
decyzja żeby zeszłorocznym laureatom też coś zostało? :D


Możliwe, że coś nie styka i nie ukrywam tego. Ale o tym też poinformuję. Co do samej pomyłki - zdarza się każdemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2015 o 12:28, Muradin_07 napisał:

Możliwe, że coś nie styka i nie ukrywam tego. Ale o tym też poinformuję. Co do samej
pomyłki - zdarza się każdemu ;)


Zdarzają się, ale cała ta akcja podmiany plakietek była wykonana w stylu pijanego studenta-praktykanta - pomyłki, przeoczenia i jakieś testowe śmieci na wersji produkcyjnej forum. Może w przyszłości lepiej w ogóle się nie porywać na takie akcje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2015 o 12:33, rob006 napisał:

Zdarzają się, ale cała ta akcja podmiany plakietek była wykonana w stylu pijanego studenta-praktykanta
- pomyłki, przeoczenia i jakieś testowe śmieci na wersji produkcyjnej forum. Może w przyszłości
lepiej w ogóle się nie porywać na takie akcje. :D


Albo w przyszłości będą o wiele lepsze narzędzia i forum będzie nowe... ;)

To nie jest tak, że nie powinno się na te akcje porywać. Jak już wspominałem trochę zamieszania z tym było z kilku powodów - zmiana warty na miejscu redaktora naczelnego, całkiem sporo rzeczy do załatwienia na miejscu, na które ja wpływu niestety nie mam. W ubiegłym roku wyszło to o wiele sprawniej, w tym trafiliśmy na większe trudności. Myślę, że jeśli w następnym roku tego typu akcja się pojawi (a chciałbym, aby była kontynuowana) będzie nieco mniej problemów.

Po prostu - w ubiegłym roku zrobiliśmy to trochę na szybko, w tym jak wszystko było przygotowane to pojawiły się inne trudności, dlatego też nie wyglądało to tak jakbym chciał. I za to też poniekąd przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można by dorobić do tych plakietek "datownik".
Tj np Gram Fair Play 2015, 2016 - wtedy poprzedni zwycięzcy by też coś mieli.
Tudzież walnąć coś na kształt "tablicy", taka oddzielna strona, na wzór tej która była kiedyś z wypiską moderatorów i tam rocznikami wypisani gramowicze z nagrodą roczną. Taka "tablica zasłużonych".

Oczywiście to podejrzewam bardziej realne na nowym forum, bo na tym technicznie słabo to widzę =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2015 o 13:08, Zekzt napisał:

Można by dorobić do tych plakietek "datownik".
Tj np Gram Fair Play 2015, 2016 - wtedy poprzedni zwycięzcy by też coś mieli.
Tudzież walnąć coś na kształt "tablicy", taka oddzielna strona, na wzór tej która była
kiedyś z wypiską moderatorów i tam rocznikami wypisani gramowicze z nagrodą roczną. Taka
"tablica zasłużonych".

Oczywiście to podejrzewam bardziej realne na nowym forum, bo na tym technicznie słabo
to widzę =P


To też jest dobry pomysł, wtedy na nowym forum byśmy faktycznie zrobili coś a''la hall of fame. Z resztą Walgierz ma ciągle swój tytuł, więc można by było na nowym takie rzeczy dodać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2015 o 13:21, Zekzt napisał:

To teraz wypadało by iść i pomęczyć naszego red-nacza o nowe forum =P
Tak do skutku, ile fabryka pozwoli ^^


Spokojnie, robię to cały czas. Z resztą miałem się niedawno tego nauczyć, więc chyba już się nauczyłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przede wszystkim gratuluję zwycięzcom. IMO zasłużyli i tyle. ;)
>
> Można ujawnić, kogo nominowałem, a byli to:
>
> KrzysztofMarek, Isildur, ziptofaf i kerkas. Część z nich wygrała. :D
>
> Chyba pochwalisz się zdjęciem w koszulce, czyż nie Marcinku?
> Pamiętasz to? http://forum.gram.pl/forum_post_galeria.asp?tid=315&pid=3156 :P
> Teraz możesz zapomnieć! :]
jeszcze kilka lat i cała loża będzie miała swoje koszulki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować