Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wybory Gramowiczów 2014 - wyniki!

107 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2015 o 14:23, Isildur napisał:

Koszulka doszła, jest świetna bo czarna :)


A czy przypadkiem nie miałeś opublikować foty po otrzymaniu koszulki?

Ubieraj, fotografuj i zamieszczaj! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2015 o 16:05, Kakarotto napisał:

A czy przypadkiem nie miałeś opublikować foty po otrzymaniu koszulki?

Ubieraj, fotografuj i zamieszczaj! :D


Wiem pamiętam, zamieszczę spokojnie kolego :)

@ziptofaf ---> Ja również zostałem mile zaskoczony, dodatkową zawartością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj toczyła się dyskusja i był "kontakt", więc mimo, że to odnnośnie konursu walentykowego to wrzucam tu.

Koszulki doszły kurierem jakiś kilka dni temu, odebrała koleżanka w pracy. Wracam z urlopu, odbieram paczkę... ocho coś to ciężkie :)

Super dzięki (za przeprosinowe bonusy również). Załączam obiecane foto.

20150728230104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak apropo...

W ramach tego, że chcę podzielić się swoim bonusem (a jest to egzemplarz książki, którą już mam) ogłaszam taki mini konkurs. Właściwie to nazwijmy to akcją "gramowicz gramowiczowi" - z dobroci serca i chęci podzielenia się radością z gramową społecznością.

Oddam w prezencie (i opłacę przesyłkę pocztą) książkę "Diablo: Nawałnica Światła" osobie, która w tym temacie (nie robię tego na gramsajcie, aby nie było że nabijam kliki) napisze mi o swoim pierwszym kontakcie z serią Diablo. Pierwsze wspomnienia (jak otwierał pudełko itp.) - nie wiem... poprostu mnie przekona i pokaże, że jest takim geekiem jak ja (pod tym względem). Ja do tej pory pamiętam ucieczki przed Butcherem w Diablo i przygotowywanie się do pierwszego odpalenia Diablo 2 po premierze!

PS: do moderatorów - nie posądzajcie mnie o spam, nie wiedziałem w którym temacie najlepiej to wrzucić... a chciałem że gramowicze się dowiedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2015 o 23:17, Martimat napisał:

PS: do moderatorów - nie posądzajcie mnie o spam, nie wiedziałem w którym temacie najlepiej
to wrzucić... a chciałem że gramowicze się dowiedzieli!

Hmm, wprawdzie nie chcesz oddać kodu, ale tutaj chyba dotrze do większej liczby osób: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=98014&u=217 ;) To tylko propozycja. ;)

P.S. Książkę bardzo fajnie się czyta, polecam! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff, to cieszę się że wszystko dotarło do wszystkich i do Was także :)

No i bardzo ładnie się prezentują! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Uwaga!

Wyniki akcji "Gramowicz Gramowiczowi" - oddam za darmo książkę z uniwersum Diablo!


No dobra, frekwencja była minimalistyczna (dwóch biorących udział), minął ponad miesiąc - wyłaniam zwycięzcę... (werble...)
TADA! Jest nim Braveheart (sorry Gumisiek)! No jednak emocje z pierwszego spotkania Butchera są nie do zagięcia, ale konkurencyjne wspominki deptały po piętach.

Braveheart - proszę podeślij mi na maila swój adres do wysyłki nagrody (tak tak - "Nawałnica Światła" jest Twoja!) najlepiej jeszcze dziś (w nocy) to jeszcze rano wyślę! Jakby co namiary na mnie na moim gramsajcie.
Pozdrawiam i do usłyszenia.

Do modków: to jest roztrzygnięcie takiego "małego" konkursu, piszę w kilku tematach - to nie jest spam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować