Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Take-Two: liczba właścicieli nowych konsol przekracza 29 milionów

14 postów w tym temacie

Patrząc na definicje konsoli to na rynku jest tylko jedna konsola nowej generacji: Wii U. Nie jest po prostu komputerem w obudowie konsoli. Nie wymaga instalowania na dysku. Gry działają w FHD i 60kl/s. Nie wymaga abonamentów do gry online. Gry nie są wykastrowane z treści, które później się sprzedaje jako DLC. Oferuje nowy kontroler a wraz z nim nowe możliwości, a nie tylko lepszą grafikę.

Oczywiście autor newsa widzi tylko M$ i Sony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oczywiście autor newsa widzi tylko M$ i Sony

Take-Two mówi o Xboksie One i PlayStation 4, co ja skwapliwie przytaczam. Skąd więc pretensje pod moim adresem? Bo w informacji (informacji, nie publicystyce) nie toczę z T2 wojny ideologicznej o to, że jedyną konsolą nowej generacji jest Wii U?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tyle sony sprzedało ps4, a połowa tego syfu zalega na serwisach aukcyjnych bo : potrzebuje pieniędzy, nietrafiony prezent, chce kupić inny sprzęt itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2015 o 10:24, Dronka napisał:

Patrząc na definicje konsoli to na rynku jest tylko jedna konsola nowej generacji: Wii U.


Pewnie, pamiętaj tylko, że ta konsola nie jest dla wszystkich, większość gier nie trafia do szerszej publiczności, przynajmniej w takim stopniu jak tytuły które ukazują się na innych konsolach / czy również na PC. Taka prawda.

Statystyki:


20150205142443

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2015 o 10:24, Dronka napisał:

Patrząc na definicje konsoli to na rynku jest tylko jedna konsola nowej generacji: Wii
U.

Jaka jest definicja konsoli, e jedyna konsola nowej generacji to wii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Oczywiście autor newsa widzi tylko M$ i Sony
>
> Take-Two mówi o Xboksie One i PlayStation 4, co ja skwapliwie przytaczam. Skąd więc pretensje
> pod moim adresem? Bo w informacji (informacji, nie publicystyce) nie toczę z T2 wojny
> ideologicznej o to, że jedyną konsolą nowej generacji jest Wii U?

Pewnie, rozumiem przekazywanie opinii firmy Take-two. W takim moją wypowiedź powinienem adresować do nich a nie do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Patrząc na definicje konsoli to na rynku jest tylko jedna konsola nowej generacji:
> Wii
> > U.
> Jaka jest definicja konsoli, e jedyna konsola nowej generacji to wii?
Napisałem w reszcie posta. Wystarczy przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Patrząc na definicje konsoli to na rynku jest tylko jedna konsola nowej generacji:
> Wii U.
>
> Pewnie, pamiętaj tylko, że ta konsola nie jest dla wszystkich, większość gier nie trafia
> do szerszej publiczności, przynajmniej w takim stopniu jak tytuły które ukazują się na
> innych konsolach / czy również na PC. Taka prawda.
>
> Statystyki:

Oczywiście, że produkty Nintendo nie są dla każdego, ale to nie powód, żeby ich produkty pomijać. Tak samo można by pomijać PS Vite za to że na tę konsolę nie wychodzą żadne gry. A jednak jest uważana za najnowszą generację mobilnych konsol.

Poza tym Mario sprzedaje się w ilościach porównawczych do GTA na konsolach ( nie wspomnę o PC). U nas Big N nie ma brania i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2015 o 16:09, Dronka napisał:

Napisałem w reszcie posta. Wystarczy przeczytać.

Konsola to sprzęt do grania. Zawsze ma proca, ram, itd coś co wyświetla grafę itd. Więc jest to zawsze na swój sposób "wyprofilowany komp". Napędy optyczne już od dawna są za wolne więc jest to jak najbardziej słuszne. To w jakiej rozdzielczości i fps działają gry to się zmieniało z czasem i jasnym jest, że grafika się będzie polepszać. Nie wiem czy nie wymaga abonamentów do gry online. Bo te online to dopiero w zasadzie od ostatniej generacji się pojawiło. Gry generalnie zawsze były wykastrowane z treści, tylko o tym nie wiedzielismy :) DLC to inna sprawa. Nowy kontroler zawsze byl? Nie wydaje mi się. Pad, pad, pad, pad, pad i pad. Dopiero Wii coś wymyśliło. Dopiero potem pojawił sie kinect i move. Więc dalej nie wiem co ma w zasadzie "ją" (nową generację) definiować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy w definicji konsoli jest coś o architekturze procesora czy konieczności (lub nie) instalacji gier na dysku?
Podpowiem: nigdy tego tam nie było.
Powiem też więcej: WiiU to również komputer w małej obudowie. Twój smartphone czy nawet zwykły telefon to komputer. Twój telewizor LCD (jeżeli posiadasz) to komputer. Aparat cyfrowy? Jak myślisz? Komputer (no dobra, system wbudowany, ale SW to też komputer).
Architektura procesora nie definiuje czym jest dane urządzenie. Smartphone z Atomem (czyli x86) nie jest PCtem (chociaż w sumie jest bardziej osobistym komputerem niż to, co nazywamy zwykle PCtem), sonda New Horizons nie jest z kolei konsolą do gier z tego powodu, że ma dokładnie ten sam procesor, co pierwsze Playstation (i w drugą stronę to samo - Playstation nie jest sondą kosmiczną).

Dnia 05.02.2015 o 10:24, Dronka napisał:

Gry działają w FHD i 60kl/s.

a) jakość grafiki jest mizerna w porównaniu do tego, co jest na XBO/PS4
b) większość gier na WiiU działa w 720p@60 a nie 1080p i 60FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2015 o 16:14, Dronka napisał:

Oczywiście, że produkty Nintendo nie są dla każdego,


i to właśnie

Dnia 05.02.2015 o 16:14, Dronka napisał:

/.../ powód, żeby ich produkty pomijać.


Większość serwisów zupełnie pomija, bądź traktuje tę konsole jak dziadka którego trzeba się wstydzić. Żadna nowość, dokładnie tak jak to, że w sieci odbija się sporo męczenników N, ku chwale Mario. Oczywiście nie jest to powód do dumy, musisz sobie jednak zdać sprawę z tego, że bardziej poczytne są kolejne newsy na temat liczby klatek, rozdzielczości czy możliwych skarpetek w DLC niż zapowiedź kolejnej gry na Wii. Czy tego co powiedział na temat gier na PS4 / XO ten czy inny insider ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować