Zaloguj się, aby obserwować  
BlackBomb

NAJLEPSZY AVATAR - konkurs

8805 postów w tym temacie

Bym coś wrzucił ale większość jak nie wszystkie awatary jakie miałem a które mi odpowiadały oraz pasowały do konkursu już wrzucałem w poprzednich edycjach, startowanie by wrzucić cokolwiek trochę imo mija się z celem. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamyka się tematy które są niezgodne z regulaminem a nie takie które są nieaktywne lub czasowo nieaktywne ... Jaki jest sens zamykać? W takim wypadku niemożliwa byłaby jego reaktywacja, niech sobie będzie, komu przeszkadza? Albo się odrodzi [ lub raz na jakiś czas będzie aktywny ] albo spadnie w otchłań zapomnianych tematów sam z siebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba zmienić regulamin? Wydłużyć czas zapisów, znieść konieczność kwadratury awataru, albo umożliwić startowanie z avatarem, który już wygrał (ale np. z półrocznym odstępem)? Może też głosować poprzez PW na gramsajcie zamiast mailowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po długiej i milczącej nieobecności... Bardzo przepraszam, że sprawy przybrały taki obrót, ale zostałem wciągnięty w wir pracy i przez długi czas w ogóle nie odwiedzałem forum. Muszę niestety przyznać, że jako prowadzący coraz marniej sprawuję swoją funkcję, co zresztą widać, dlatego wszem i wobec ogłaszam "nabór" na nowego prowadzącego - kontakt przez maila, gramsajta , Steam. Może komuś uda się wnieść powiew świeżości do konkursu i wrócą stare dobre czasy z >20 uczestnikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może jak już ktoś pisał nieco powyżej wystarczyłoby zmienić nieco regulamin?

Przedłużony czas zapisów to raczej średni pomysł, zazwyczaj jak ktoś się już łaskawie zgłaszał to spoooro po czasie a w konkursie biorą zazwyczaj osoby które już są nieco obyte w forum. Konieczność kwadratury jest pozornie sensowna ale w wielu przypadkach tak ''przestawiony'' awatar jest brzydki / nieczytelny także ... może nie tyle zniósłbym wszelkie reguły jego dotyczące co po prostu ograniczył się do: rozmiar od xxx na xxx do zzz na zzz, ewentualnie możnaby narzucić limit wagowy.

Animowane awatary? Imo - NIE. Głosowanie przez pw nie polecam bo primo nikt nie ma do nich dostępu i właściwie nie ma śladów po tym no i w ogóle mailowo jest imo o wiele praktyczniej. Po pierwsze brakuje userów, po drugie - reklamy a po trzecie - w moim odczuciu częściej [ co miesiąc? dwa? ] powinno się dawać tematyczną edycję wigilijną / komiksową / filmową / muzyczną i tym podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2012 o 17:59, Tyler_D napisał:

Konieczność kwadratury jest pozornie sensowna

Tą regułę wprowadziłem do regulaminu osobiście, kiedy prowadziłem konkurs.
Zrobiłem to dlatego, że bez niej często oceniany był obrazek z którego powstał awatar, a nie sam awatar.
Dla przykładu, ktoś w opcjach ustawił na awatar prostokątny obrazek przedstawiający jakąś postać. Ze względu na fakt, że awatary na forum mamy kwadratowe, obrazek został przycięty tak, że widać tylko głowę.
Ale do konkursu, ludzie zgłaszali się wstawiając do posta nie faktyczny awatar jaki widać przy nicku, tylko obrazek z którego został wycięty. A my głosujemy na awatar zgadza się?
Dlatego wprowadziłem tą zasadę, aby uniknąć takich sytuacji. Myślę, że to nie filozofia przyciąć obrazek z którego zrobiło się awatar, nie przesadzajmy nie wymaga to obsługi photoshopa za poziome zaawansowanym :P

Dnia 10.09.2012 o 17:59, Tyler_D napisał:

ale w wielu przypadkach tak ''przestawiony'' awatar jest brzydki / nieczytelny także ...


nie bardzo rozumiem Twojego toku myślenia ;) przycięty prostokątny obrazek, na wzór faktycznego awatara jest nieczytelny? w jakim sensie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 21:17, 8bit napisał:

No dobra. To co z konkursem? Nie pytam tylko o ten miesiąc, ale co w ogóle... :d

rozumiem, że tym postem zgłaszasz swoją kandydaturę na prowadzącego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wrześ, paździerz oraz listek nie były obfitymi miesiącami....
No trudno. Mamy grudzień 2012. To może być nasz ostatni konkurs na najlepszy avatar w tym życiu jak i na świecie. ;-) więc może coś się uda skleić. Ok więc ja na pierwszy ogień, zobaczymy co z tego wyniknie. [Tak wiem prowadzący to "Leń" i ogłosił "nabór" na jego miejsce i nikt się nie kwapi] ale.... pies to gryzł. It is what it is.

Pozdrawiam.

Braveheart

sirdragonov@o2.pl

20121201110058

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 11:55, Tyler_D napisał:

Trochę za duży ten obrazek ...

Oj, sorry, takżem czuł...
Poprawka:

Szarlej
szarlej05@gmail.com

20121201120756

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tak w ogóle to miałby kto prowadzić konkurs? Prowadzący ogłosił że szuka nowego - przez trzy miechy nikt się nie zgłosił [ a przynajmniej nic takiego nie zauważyłem ;-) ] więc ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować