Zaloguj się, aby obserwować  
BlackBomb

NAJLEPSZY AVATAR - konkurs

8805 postów w tym temacie


Hmmm ja sie sprzeciwiam ;]
<uchyla sie przed pomidorem>
no dobra, jak tak bardzo chce
za to ja mam urlop wygrało sie poprzednio w końcu, życze all równej rywalizacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Dnia 26.10.2006 o 20:46, Kukowsky napisał:

Dobra skoro już się ujawniłem to zgodnie z regulaminem... Czy mogę wystartować w edycji?
[Teraz 5 minut dla spamerów :P]


Startuj Kuk, startuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 20:46, Kukowsky napisał:

Dobra skoro już się ujawniłem to zgodnie z regulaminem... Czy mogę wystartować w edycji?
[Teraz 5 minut dla spamerów :P]



nie ma sprawy :)
ale kiedy termin w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem w czwartek otwieram czas na zgłaszanie awków i w sobotę wieczorem rozpoczniemy głosowanie... Głosowanie kończy się w poniedziałek o 20.00 i wówczas do 22.00 pojawią się wyniki... Pasuje?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 21:25, Kukowsky napisał:

Wieczorem w czwartek otwieram czas na zgłaszanie awków i w sobotę wieczorem rozpoczniemy głosowanie...
Głosowanie kończy się w poniedziałek o 20.00 i wówczas do 22.00 pojawią się wyniki... Pasuje??
:P

pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 21:25, Kukowsky napisał:

Wieczorem w czwartek otwieram czas na zgłaszanie awków i w sobotę wieczorem rozpoczniemy głosowanie...
Głosowanie kończy się w poniedziałek o 20.00 i wówczas do 22.00 pojawią się wyniki... Pasuje??
:P


rozumiem że jak głosowanie kończy się o 20 to w każdym przypadku użycia przez ciebie słowa "wieczorem" mogę podstawić godzinę 20...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze zegarkiem w ręku tego robić nie będe, ale zgadza się będzie to około godziny 20.00. :) Miałem robić równe terminy dniowe do 23.59, jednak to nie są wakacje i mogłyby z tego powodu wyniknąć kłopoty. :) Dokładny rozpis godzin dam z resztą w czwartek, bo nawet sobie tego jeszcze nie rozplanowywałem szczegółowo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było pytań to dam prawdopodobny plan:
Czwartek 2 listopada 20:00- Sobota 4 listopada 20:00- czas na zgłaszanie awków
Sobota 4 Listopada po zgłaszaniu- Poniedziałek 20:00- czas na głosowanie
Poniedziałek 6 listopada koło 21:00-22:00- ogłoszenie wyników
Później- impreza w Loży/w barze/gdzie indziej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem, że już dzisiaj podzielę się ogólnym zarysem mojego prowadzenia żeby potem nie było, że ktoś nie doczytał lub, że nie podzieliłem się z nikim przed rozpoczęciem o tym jak sobie wyobrażam prowadzenie... Jeszcze jak możecie to ze dwie osoby niech wyrażą zgodę na mój udział w konkursie, bo nie pojawiło się do tej pory 10 postów popierających moją kandydaturę w konkursie. :P Tak właściwie przydało by się na następną edycje zlikwidować ten punkt z regulaminu.

*** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** ***

Konkurs odbędzie się w dniach od 2 do 6 listopada.
Terminarz:
Czwartek (2 XI) 20.00 – Sobota 20.00 (4 XI): Zgłaszanie awków do konkursu
Sobota po 20.00- Poniedziałek 20.00 (6 XI): Głosowanie na najlepsze awatary
Wyniki podane będą w poniedziałek późnym wieczorem lub we wtorek (7 XI) popołudniu. W przypadku przełożenia ogłoszenia wyników na następny dzień zostaniecie poinformowani o tym poprzez post.

Uprzedzam również, że nie należy się ściśle trzymać terminów. Chodzi tu oto żeby nikt nie zaczął się zgłaszać przed umieszczeniem posta przez prowadzącego. Zarówno o rozpoczęciu jak i zakończeniu zgłaszania awków oraz głosowania zostaniecie poinformowani przez prowadzącego. Zgłaszanie oraz głosowanie przed umieszczeniem posta przez prowadzącego będzie się wiązało z dyskwalifikacją konkursu. Ma to na celu utrzymanie porządku w temacie.

*** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** ***

Pełen regulamin konkursu znajdziecie w tym poście -> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9886&pid=1064 <- Ja tylko dodam od siebie kilka rzeczy odnośnie regulaminu w celu utrzymania porządku podczas konkursu.

* Poszczególne etapy konkursu zaczynają się w momencie ogłoszenia o rozpoczęciu danego etapu w postaci posta napisanego przez prowadzącego, np. etap głosowania zaczyna się w sobotę w momencie napisania posta przez prowadzącego, a kończy o czasie podanym w poście rozpoczynającym dany etap, na kolejny etap także należy czekać na post prowadzącego. Wszelkie głosy czy zgłoszenia napisane przed postem rozpoczynającym dany etap i po czasie określonym w danym poście będą nieważne i dodatkowo będą groziły dyskwalifikacją. Jeśli prowadzący znacząco spóźni się z napisaniem posta rozpoczynającego któryś etap konkursu, to dany etap będzie odpowiednio wydłużony. Tak więc nie będzie żadnej samowolki uczestników konkursu. Jeśli ktoś z przyczyn od niego niezależnych nie będzie mógł się do tego zastosować, a chciałby bardzo wziąć udział w konkursie powinien to zgłosić prowadzącemu i taki przypadek będzie rozpatrywany indywidualnie.

* Jeśli ktoś popełni jakiś błąd w poście zgłoszeniowym lub przy oddawaniu głosów wynikający w głównej mierze z różnych przyczyn niezależnych lub po prostu z gapiostwa, może to naprawić pisząc kolejnego posta. Mała uwaga do tego: proszę w poście nie przepraszać jeśli popełniło się błąd, wystarczy po prostu naprawić błąd bez zbędnego rozpisywania się. Proszę też w takim przypadku (jeśli to był post z głosami) o wyraźne zaznaczenie, że jest to post poprawiający jakiś błąd.

* Od upominania kogolwiek podczas konkursu jest tylko i wyłącznie prowadzący (ewentualnie moderatorzy). Jeśli zauważycie, że ktoś popełnił gdzieś błąd to należy to zgłosić prowadzącemu najlepiej przez GG. Nie muszę mówić, że upominanie innych przez osoby nieuprawnione może się wiązać z konsekwencjami.

* W przypadku dyskwalifikacji z powodu niezrozumienia zasad konkursu lub nie dostosowania się do zasad przez zdyskwalifikowanego, wszelkie apelacje w trakcie konkursu nie będą rozpatrywane. Niech taka osoba przyjmie do wiadomości, że był czas na przeczytanie, zrozumienie zasad konkursu, a także na spytanie się prowadzącego w celu rozwiania wszelkich niejasności odnośnie zasad. Nie moja wina, że taka osoba nie skorzystała z tej pomocy. W takiej sytuacji przyznanie się do nieprzeczytania, niedoczytania bądź niezrozumienia zasad utwierdza mnie tylko w słuszności takiej dyskwalifikacji.

* Wszelkie wątpliwości oraz pytania odnośnie konkursu w trakcie jego trwania proszę kierować na moje GG (7795355)

* Jeśli komuś coś nie pasuje lub nie podoba się w regulaminie to powinien to zgłosić prowadzącemu przed konkursem, wszelkie zgłoszenia w trakcie konkursu dotyczące regulaminu nie będą rozpatrywane.

*** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** ***

Zasady napisane przez cinusa`. Dostosowane do mojego prowadzenia.

Pozdrawiam,
Kukowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 15:13, Alexei Kaumanavardze napisał:

Mam pytanie... Czy jest mozliwosc wystawienia po raz drugi tego samego awka. Bo nie chce mi
sie wymyslac nowego:/

Owszem możesz zgłosić tego samego awka. To tylko i wyłącznie Twoja sprawa. :) Ja bym nie wystawił dwa razy tego samego, bo zapewne większości by się już przejadł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 15:19, Kukowsky napisał:

Owszem możesz zgłosić tego samego awka. To tylko i wyłącznie Twoja sprawa. :) Ja bym nie wystawił
dwa razy tego samego, bo zapewne większości by się już przejadł. :)


Nice... Aczkolwiek w sumie racje, ale czekam na nowego... Aż mi kolega narysuje mój nick :):):) Ten awek na pewno wygra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz moje pełne poparcie :) Mam nadzieję, że tym razem nie prześpie konkursu jak ostatnio, bo wtedy to się obudziłem na ogłoszenie wyników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować