Zaloguj się, aby obserwować  
BlackBomb

NAJLEPSZY AVATAR - konkurs

8805 postów w tym temacie

DOBRA, to powiem inaczej...
Osoby chętne do pomocy w organizaji konkursu na Najbrzydszego Avatara, są proszone o kontakt na GG na numer 269318, każda pomoc mile widziana...!!
Czekam na chętnych i liczę, że się tacy znajdą...

Zapomnijmy, o tym co było kiedyś...

Czekam na help...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 23:56, Siepus napisał:

Wybacz, ale to by7ł taki jednorazowy wyskok...Brać udział, a organizować konkurs, to jest zupełnie
coś innego..., na organizacji spoczywa większa odpowiedzialniość..., więc sorry, ale nie możesz
mi czegoś takiego zażucać...


Czy przestępcy daje się urząd ministra?... no dobra, zły przykład ;) Ale czy dałbyś złodziejowi swój samochód mówiąc: "masz tu kluczyki, odholuj mój samochód do domu. Wiem, że miałeś konflikt z prawem, ale to był pewnie tylko jednorazowy wyskok"?
Poza tym, jeśli nie poradziłeś sobie ze zwykłym wzięciem udziału w konkursie, to nie należy ci się powierzać bardziej odpowiedzialnej funkcji.
Tyle mego zdania w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, za wiarę w poprawę i drugą szansę...
Kiedyś byłem spa,erem na forum, teraz zwalczam spam...
Kiedyś zależało mi na ilości napisanych postów, a obecnie statystyki sprawdzałem ostatnio z miesiąc temu...
Każdemu należy się druga szansa...
Chciałbym się tego podjąć i to zorganizować..., jak mi nie będzie wychodzić, to mogę komuś przekazać konkurs..
A może ty mi pomożesz rob006...?? Liczę na ciebię... Może się jakoś dogadamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 19:16, Adam k. napisał:

16.WorldWar3PL -33 wdowiakm – 33


Wow 16 miejsce i do tego razem z WorldWar3PL super ;))
Gratuluję zwycięzcom ;))

Oświadczam również, że zwycięzcy tej edycji mogą brać udział w edycji styczniowej której termnin podam już niedługo ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 02:26, wdowiakm napisał:

Oświadczam również, że zwycięzcy tej edycji mogą brać udział w edycji styczniowej której termnin
podam już niedługo ;))

Mam nadzieję, że jesteś dalej zwolennikiem programu "Zero Tolerancji". ;) Przydałoby się zrobić małe poprawki w regulaminie zwłaszcza jeśli chodzi o tą kwestię, że prowadzący może wziąć udział tylko jak dostanie zgodę od 10 osób. Przydałby się również w przypiętym poście taki krótki regulamin z najważniejszymi zasadami i do regulaminu można by było dodać jakiś punkt mówiący o tym, że w trakcie edycji nie spamujemy i dopiero pod takim krótkim regulaminem dać link do regulaminu w wersji pełnej. Takie są moje sugestie dotyczące zmian w regulaminie, gdyż z tego co wiem to Ty się nimi zajmujesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 07:24, Kukowsky napisał:

Mam nadzieję, że jesteś dalej zwolennikiem programu "Zero Tolerancji".

A co by było z nowymi oni najczęsciej zasad nie czytają a spamują okropnie, na to też trzeba by jakiś punkt wymyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 08:56, Adam k. napisał:

A co by było z nowymi oni najczęsciej zasad nie czytają a spamują okropnie, na to też trzeba
by jakiś punkt wymyślić.

Jak na przykład: wszystkie pozakonkursowe posty dodawane w trakcie trwania konkursu wykluczają spamera z tej edycji?;) Albo od razu czarna lista - wykluczają z trzech następnych edycji;D Wszystkie zastrzeżenia proszę zgłaszać na nr gg prowadzącego. I już połowa problemów załatwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem zwolennikiem "Zero Tolerancji" w tym konkursie ;))
Przygotuję nowy regulamin i będzie on już na luty gdyż teraz nie zdążę ;))
Zmienię zasadę o uczestnictwie prowadzącego ;))
I zaostrzę konsekwencje za spamowanie w czasie trwania konkursu ;))
Pozdrawiam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DOBRA, to powiem inaczej...
Osoby chętne do pomocy w organizaji konkursu na Najbrzydszego Avatara, są proszone o kontakt na GG na numer 269318, każda pomoc mile widziana...!!
Czekam na chętnych i liczę, że się tacy znajdą...

Zapomnijmy, o tym co było kiedyś...
Czekam na help...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 11:45, Siepus napisał:

DOBRA, to powiem inaczej...
Osoby chętne do pomocy w organizaji konkursu na Najbrzydszego Avatara, są proszone o kontakt
na GG na numer 269318, każda pomoc mile widziana...!!
Czekam na chętnych i liczę, że się tacy znajdą...

Zapomnijmy, o tym co było kiedyś...
Czekam na help...

>No dobra ale po co ci inne osoby do zorganizowania takiego konkursu? Stwórz nowy blog i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 00:07, Siepus napisał:

Dzięki, za wiarę w poprawę i drugą szansę...
Kiedyś byłem spa,erem na forum, teraz zwalczam spam...
Kiedyś zależało mi na ilości napisanych postów, a obecnie statystyki sprawdzałem ostatnio z
miesiąc temu...
Każdemu należy się druga szansa...
Chciałbym się tego podjąć i to zorganizować..., jak mi nie będzie wychodzić, to mogę komuś
przekazać konkurs..
A może ty mi pomożesz rob006...?? Liczę na ciebię... Może się jakoś dogadamy...

juak sie sprawdza statystyki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 11:56, Adam k. napisał:

MAm prośbe do Ciebie. Nie spamuj i nie oftopuj bo dostaniesz degrada!!!

Dobra ale co to jewstoftop a pozatym spamowalem niechcący sory..nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 00:07, Siepus napisał:

Każdemu należy się druga szansa...
Chciałbym się tego podjąć i to zorganizować..., jak mi nie będzie wychodzić, to mogę komuś
przekazać konkurs..


Wiesz, nikt nie może ci zabronić organizowania konkursu. Zrobisz jak uważasz. Może jeśli poprowadzisz dobrze konkurs wrócisz do łask? ;]
Jak coś, to moje pozwolenie masz (choć wątpię, aby ktoś przejmował moim zdaniem ;)). Sam udziału nie wezmę (już mówiłem - mój avek jest zbyt piękny! To nie moja wina, że nikt go nie docenia ;(), ale na pewno zagłosuję.
Tak, czy inaczej - powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... Jestem conajmniej niepocieszony, ze nie zdarzylem na ta edycje specjalna... Glupia neostrada...! :| Mimo wsyztsko gratuluje zwyciezcom, ktorzy zapewne przegraliby, gdybym ja bral udzial. xD Co natomiast z kolejna edycja? Odbywa sie wg kalendarza, czyli od 1 stycznia, czy w innym terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2006 o 22:08, gaax napisał:

Czekam jeszcze na specjalne gratki od Budo ;D


Ty wygrałeś? Z tym kotem? Nie no, świat sie wali, idę stąd, może będa jakieś nowe niusy w wątku o poteflonach/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 16:08, Budo napisał:

Ty wygrałeś? Z tym kotem? Nie no, świat sie wali, idę stąd, może będa jakieś nowe niusy w wątku
o poteflonach/


Aj, Budo, dałeś ciała! Wygraną miałeś gwarantowaną, wystarczyło wziąć udział w konkursie. Nawet nie zgłaszając swojej kandydatury miałeś więcej głosów niż ja... ;] hmm... ;(
Oto moc czerwonego statu... eee... czerwonej czapeczki na twoim avku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 16:08, Budo napisał:

Ty wygrałeś? Z tym kotem? Nie no, świat sie wali, idę stąd, może będa jakieś nowe niusy w wątku
o poteflonach/

Wiem jakbyś brał udział nie zmieściłbym się w pierwszej dziesiątce, bo zająłbyś wszystkie dobre miejsca. Wystarczyło podejść do tego jak jak do reklamy i ludzie to kupili;)
:D:D:D Gdzie mi tym widelcem po teflonie! Zapomniałem o tym dowcipie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 11:56, Adam k. napisał:

MAm prośbe do Ciebie. Nie spamuj i nie oftopuj bo dostaniesz degrada!!!


Od upominania uzytkownikow sa moderatorzy. Wydaje mi sie, ze Brygadzista powinien o tym wiedziec. Ostrzezenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować