Zaloguj się, aby obserwować  
BlackBomb

NAJLEPSZY AVATAR - konkurs

8805 postów w tym temacie

19 miejsce na 29 uczestników to niezbyt dobry wynik ale mi tam nie przeszkadza. Nowy system nie do końca się sprawdza, bo są zbyt małe różnice w ilości głosów. Chyba ten poprzedni był jednak lepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, 7 miejsce na współe z: Adamzzz, Graszczur, hito_kun, krzysiek253, Marcinos07, Paweł 321, stiffyone, tykus...
Coś za mało osób głosowało bo kolejnośc zależała od jednego głosu w tę lub wewtę :)
Graulację dla zwyciężcy i podziękowania dla wszystkicj którzy na mnie zagłosowali (było ich aż 3 :)
Stiffyone---> Drugi konkurs a my na prawie tych samych miejscach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 00:05, Deejay napisał:

Zdyskwalifikowani za nie oddanie głosów:

>...

Dnia 07.07.2007 o 00:05, Deejay napisał:

Donki


Nie rozuhmiehm czehmu zostałehm zdyskwalifikowany. Przeciez oddalehm glosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również gratuluję zwycięzcom o czym zapomniałem w poprzednim poście ;)

Obi-wan Kenobii: Co z obiecaną ramką do mojego avatara ? Masz już czas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 00:27, Donki napisał:

Nie rozuhmiehm czehmu zostałehm zdyskwalifikowany. Przeciez oddalehm glosy...

Nie otrzymalem od ciebie maila, co mogłeś wywnioskować biorąc pod uwagę:
- nie otrzymałeś maila z potwierdzeniem odbioru głosów.
- otrzymałeś dzisiaj maila z przypomnieniem.
Także nie miej do mnie pretensji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeeh... trudno. Pewnie hmi cos poczta szwankuje :/ (strajk listonoszy?). A czy hmogvlbys hmi chmociaz powiedziec ile punktow byhm zdobyl gvdybyhm nie zostal zdyskfalifikowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej ten system się nie sprawdził... Strasznie miernie wygląda tabela z wynikami, mało osób...te miejsca... cóż chaos mały. Polecałbym wrócić do starej koncepcji, albo jakoś dopracować tą...
Zwycięzcy gratuluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nowy system bardzo mi się podoba, może dlatego, że zająłem ex quo 4-te miejsce z balduran2 i gothicsheep. ) Gratulacje dla zwycięzcy. Dzięki Wam za głosy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu balduran2, gothicsheep i Michał Raven nie mają razem trzeciego miejsca, tylko czwarte? Gdzie się podziało trzecie miejsce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja przyznam, że taki system raczej średnio mi się podoba... ale 7 miejsce ex aequo to i tak lepiej niż poprzedni wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 08:58, xbit71 napisał:

Czemu balduran2, gothicsheep i Michał Raven nie mają razem trzeciego miejsca, tylko czwarte?
Gdzie się podziało trzecie miejsce? :)

Bo balduran2 (i niżej reszta) jest czwarty na liście. Tak samo Adamzz, ja i reszta mamy siódmą pozycję, bo piąta i szósta jest "zajęta" przez gothicsheepa. Wiem, że to trochę dziwne, ale to Deejay to wymyślił :)
Ja po ujrzeniu wyników odetchnąłem z ulgą, bo NIE byłem ostatni :]. A nowy system głosowania jakoś niezbyt mi przypadł do gustu. Za dużo ex aequo (dobrze napisałem?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy system głosowania okazał się jednak niezbyt dobry... wystarczy spojrzec na tabelę wyników (dużo "remisów" :P)... poprzedni system był raczej bardziej obiektywny, choć i tak niektórzy pewnie głosują na znajomych, popularnych, więc system głosowania dla niektórych jest zupełnie obojętny...

Tak czy tak poziom konkursu spada... kto tego nie widzi, niech otworzy oczy..


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za maila z przypomnieniem, ale niestety za późno przejrzałem skrzynkę, a o konkursie zupełnie zapomniałem.

Co do systemu głosowania pomysł nie okazał sie trafny. Jak widzisz było zbyt wiele remisów, a poza tym kilka osób już pisało, że im również "nie przypadło do gustu". Mam nadzieję, że w przyszłym konkursie wrócimy do dawnej punktacji.

PolishWerewolf----------> Gratuluję pierwszego miejsca, szczególnie dlatego, że jako jedyny je osiągnąłeś i jest to jedyne miejsce bez remisu. Jeszcze raz gratuluję i życzę powodzenia w kolejnych konkursach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: gratuluje zwyciezcy (choc nadal nei rozkminilem co jest na avatarze, bo mam stary, zepsuty monitor, gdzie jest to czarna plama z jasna kreska :P).
Po drugie; owy system sie nie sprawdza moim zdaniem. Patrzac na wyniki widzimy zbyt duzo remisow, przez co calosc nie jest dosc czytelna. Powinnismy zobaczyc liste od najlepszego do najgorszego avatara, a widzielismy cos w stylu: "ten avatar jest najlepszy. te sa bardzo dobre. te sa dobre. te pzrecietne. te sa slabe. te do niczego.". Sposob ten moglby sie sprawdzic przy wiekszej ilosci glosujacych. Moim zdaniem lepiej jest gdy mozemy glosowac na wieksza liczbe forumowiczow i przyznawac im rozne ilosci punktow. Wtedy zawsze wygra najlepszy avatar. Tutaj niekoniecznie... Gdyby wszyscy przyznali 3 miejsce forumowiczowi X, a prawie wszyscy pierwsze miejsce forumowiczowi Y wygra forumowicz X, niestety niezasluzenie. Podsumowujac: system ejst niestety wadliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz raczej poprzednia metoda głosowania była dużo lepsza;)
Proponowałby pozostać przy glosowaniu maksymalnie na 10 avatarów tak jak było poprzednio;)

Dziękuje osobie, która dała mi choć jeden głosik;]
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ładnie - 7.
A to mój pierwszy raz.
Dziękuję wszystkim za oddane głowy, ale proponowałbym zwiększyć do 5 maksymalnie, bo 3 jeszcze nie za dobrze wyszły, a 5 powinno być idealnie, bo natomiast 10 to jest o wiele za dużo moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 10:40, Wiadroman napisał:

co jest na avatarze

Czarny wilk wyjacy do jasnego ksiezyca w ciemnych barwach nocy :)

Osobiscie NIE jestem zadowolony, pomimo zwyciestwa. Nie uwazam, zebym sprawiedliwie to osiagnal, gdyz czesc osob zapewne glosowala na mnie ze wzgledu na status lub znajomosc. Niestety.

I rowniez uwazam, ze obecny system nie jest najlepszy. Zbyt duzo remisow, zbyt duzo zamieszania potem z tym zwiazanego. Lepszy zdecydowanie pomysl to glosowanie na od 3 do 5 awatarow, z przedzialem od 1pkt do 5pkt. Jesli glosuje sie na 3 awatary, to ten ktory dalo sie na pierwszym miejscu moze miec max 3pkt. Chyba by bylo lepsze, jednak by wymagalo dopracowania szczegolnego. Ale to juz pozostawiam do rozwazenia prowadzacemu lub innym bioracym udzial w konkursie.

Balduran-> Spokojnie, kazdy ma swoje zdanie. Ja generalnie preferuje takie klimaty, dlatego mam taki awatar. Nigdy nie mialem jasnego :)

Hito-> Ales trafil... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja wtrącę swoje 3 grosze :)

IMO nowy system nie jest zły, wymaga tylko dopracowania. Przede wszystkim powinno się głosować na więcej osób - będzie wtedy większe zróżnicowanie wyników.

Moja propozycja:
1. Miejsce - 3pkt
2. Miejsce - 3pkt
3. Miejsce - 3pkt
4. Miejsce - 2pkt
5. Miejsce - 2pkt
6. Miejsce - 2pkt
7. Miejsce - 1pkt
8. Miejsce - 1pkt
9. Miejsce - 1pkt
10. Miejsce - 1pkt

Jeśli ktoś głosuje na mniej osób, powinien się zmieniać rozkład głosów tak, aby 3 pkt dostawało max 33% osób, dwa punkty kolejne 33% osób, a cała reszta 1 pkt.
Przykładowo:
1. Miejsce - 3pkt
2. Miejsce - 2pkt
3. Miejsce - 1pkt
4. Miejsce - 1pkt
5. Miejsce - 1pkt

1. Miejsce - 3pkt
2. Miejsce - 3pkt
3. Miejsce - 2pkt
4. Miejsce - 2pkt
5. Miejsce - 1pkt
6. Miejsce - 1pkt
7. Miejsce - 1pkt

Hmm? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować