Zaloguj się, aby obserwować  
BlackBomb

NAJLEPSZY AVATAR - konkurs

8805 postów w tym temacie

Heh, ciekawa edycja. Awków w sumie niewiele ale większość trzyma poziom, moi faworyci są w większości wysoko, ja też nie najgorzej wypadłem. ;-) Nice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 20:52, zerohunter napisał:

Można kandydować z avatarem, którego noszę np. 2tygodnie i nie brał udziału w poprzednich edycjach?

Do konkursu nie można zgłaszać awatarów łamiących regulamin(kwadrat o maksymalnych wymiarach 200*200 pikseli) oraz tych, które zwyciężyły w ostatniej edycji. Innych restrykcji nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla dwójki przede mną :) Cieszę się, że moje głosy nie poszły na marne ^_^
Dziękuję wszystkim za głosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, zbliżają się wakacje, wyjazdy i ogólny chaos, w związku z czym Howling Mad przejmie prowadzenie konkursu w lipcu, oraz PRAWDOPODOBNIE* w sierpniu. Dlaczego prawdopodobnie? Bo nie mam pojęcia, czy tam gdzie pojadę, będę miał dostęp do sieci. Piszę to zawczasu, żebyście nie byli zbytnio zdziwieni i zszokowani ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na wszelki wypadek przypomnę się wcześniej

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!UWAGA UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LIPCOWĄ EDYCJĘ KONKURSU PROWADZĘ JA

Z TEGOŻ WZGLĘDU GŁOSY WYSYŁAMY NA MOJEGO MAILA ===> skowron7557@gmail.com

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować