Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

South Park: Kijek Prawdy prawdopodobnie bez DLC, choć potencjał był

16 postów w tym temacie

Zombie-krowy, które gadają po Niemiecku nagrane przemówienia Hitlera. Myślę, że to zdanie wystarczy. W sumie od dawien dawna nie grałem w egranizację, która bardzo wiernie oddawałaby świat znany z animowanego obrazu ekranowego. Wcześniej co... The Simpsons: Hit n Run?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kiedy projekt przejął Ubisoft, pojawił się nacisk na ukończenie gry. Sądzę, że stało się to priorytetem, więc po prostu ukończyliśmy grę" - jak ja uwielbiam gości, którzy wpierw myślą o dodatkach, a dopiero potem sobie przypominają, że wpierw trzeba skończyć grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda. Jeden z najciekawszych gier ostatnich lat: zabawna mechanika, fajne bitewki i co najważniejsze absolutnie fenomenalny klimat serialowego wzoru. A tu jeszcze wspominają o fabularnych DLC. Czyli nie nowe stringi dla Cartmana albo innego koloru... narzędzia pracy jego mamy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tego tytułu obejrzałem wszystkie sezony serialowego pierwowzoru. Nie żałuję, jednak przykro mi, że maratony z South Park musiały się w końcu skończyć. Podobnie z grą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Kiedy projekt przejął Ubisoft, pojawił się nacisk na ukończenie gry. Sądzę, że stało
> się to priorytetem, więc po prostu ukończyliśmy grę" - jak ja uwielbiam gości, którzy
> wpierw myślą o dodatkach, a dopiero potem sobie przypominają, że wpierw trzeba skończyć
> grę...

Jak ja uwielbiam gości, co nie mają pojęcia o tworzeniu gier a jęczą po forach na dlc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obsidian - szkoda, że macie takiego pecha. Czekam za to z niecierpliwością na PoE, w sumie nawet lepiej, że skupili się na tej grze, wolę coś takiego niż na siłę tworzone DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2015 o 23:54, czopor napisał:

Jak ja uwielbiam gości, co nie mają pojęcia o tworzeniu gier a jęczą po forach na dlc...


Albo jesteś jakimś wybitnie wytwornym rodzajem trolla, albo IQ zbliżone do kaloryfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2015 o 01:36, Tuchaczevsky napisał:

Albo jesteś jakimś wybitnie wytwornym rodzajem trolla, albo IQ zbliżone do kaloryfera.

Not cool - nie zgadzać się lub zgadzać, lubić DLC lub nie to wszystko dowolne. Przyrównywanie do ''kaloryfera'' o podobne zagrywki to i obrażanie i sprowadzanie dyskusji do nieakceptowanego tu poziomu.
Ostrzeżenie - ostatnie, zanim trzeba będzie sięgać po sroższe argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, liczyłem na jakieś pudełkowe rozszerzenie do South Parku, bo gra jest po prostu znakomita. Można nie lubić South Parku ze względu na dość kontrowersyjny humor, ale kiedy się spojrzy na komentarz odnośnie współczesnego świata, to często bywa bardzo prawdziwy. Swoją drogą, przed zagraniem w grę niezbyt się interesowałem serią, kiedyś obejrzałem film, widziałem urywki odcinków, czasami nawet całe odcinki, ale nic poza tym, a od kiedy przeszedłem grę (nabiłem nawet calaka), to zacząłem chłonąć serial od pierwszego sezonu. Zaiste jest zacny i o dziwo, nawet starsze sezony dalej aktualne. Po cichu liczę, że po Pillars of Eternity Obsidian będzie jeszcze dyskutować z Ubisoftem w celu poszerzenia growego South Parku, jest to chyba pierwsza naprawdę udana adaptacja tej serii jako gra, więc szkoda marnować taki materiał, tym bardziej że zarówno gra jak i serial mogą się ładnie uzupełniać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2015 o 01:45, Graffis napisał:

Ostrzeżenie - ostatnie, zanim trzeba będzie sięgać po sroższe argumenty.


Przyznaję, niepotrzebnie. Faza 2 z 5 (gniew) przy uczeniu się, dała o sobie znać w postaci mojego brata bliźniaka. Pozdrawiam wszystkich urodzonych w czerwcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ostrzeżenie - ostatnie, zanim trzeba będzie sięgać po sroższe argumenty.
>
>
> Przyznaję, niepotrzebnie. Faza 2 z 5 (gniew) przy uczeniu się, dała o sobie znać w postaci
> mojego brata bliźniaka. Pozdrawiam wszystkich urodzonych w czerwcu...

Zupelnie nie zwiazane z tematem, ale czytajac twoj komentarz poraz kolejny uswiadomilem sobie jak smiesznie dziala ludzka psychika, w momencie kiedy robimy cos zlego i zostaniemy przylapani staramy sie za wszelka cene udowodnic ze to nie nasza wina, nawet jesli obwiniamy nasze alater ego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2015 o 07:49, LoBo_ktj napisał:

Zupelnie nie zwiazane z tematem, ale czytajac twoj komentarz poraz kolejny uswiadomilem
sobie jak smiesznie dziala ludzka psychika, w momencie kiedy robimy cos zlego i zostaniemy
przylapani staramy sie za wszelka cene udowodnic ze to nie nasza wina, nawet jesli obwiniamy
nasze alater ego. ;)


Na coś trzeba. Zresztą, oprócz widocznego dowodu zbrodni, jakby nie patrzeć przyznałem się do siebie ;)

Zakończmy offtop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To była dobra, dokończona gra(mój goty 2014), dlc mogłoby narobić więcej szkód niż pożytku. Tej krowy już doić nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować